мобільні додатки Каталог товарів

Потрійні бонуси для наших покупців з 14 по 16 серпня!

13.08.2015
                                                                   Шановні покупці!

У період з 14.08.2015 р. по 16.08.2015 р. всі утримувачі тимчасових та постійних бонусних карток мають можливість отримати потрійні бонуси на покупки в гіпермаркетах Нова Лінія чи в інтернет-магазині www.nl.ua

5bonus.jpg Офіційні умови рекламно-маркетингової Акції «Потрійні бонуси» (далі – Офіційні умови)

 

1. Організатори акції

1.1. Організатором рекламно-маркетингової акції «Потрійні бонуси» (надалі - Акція) є ПрАТ «Нова Лінія» (далі – Виконавець), що знаходиться за адресою:

08162, Київська обл., смт. Чабани, Одеське шосе, 8

 

 2. Територія проведення і тривалість Акції

 

 1. м. Київ, вул. Оноре де Бальзака, 65/1;
 2. Київська обл., смт. Чабани, Одеське шосе, 8
 3. м. Бориспіль, вул. Горбатюка,2; 
 4. м. Львів вулиця Щирецька, 7;
 5. м. Дніпропетровськ, вул. Стартова, 9-а;
 6. м. Одеса, Київська траса 1-й км;
 7. м. Луцьк, вул. Шевченка, 13-б; 
 8. м. Ужгород, вул. Баб'яка, 48;
 9. м. Харків, проспект Гагаріна, 318-в;
 10. м. Кременчук, вул. Київська, 66-г ;
 11. м. Херсон, вул. Нафтовиків 37;
 12. Київська обл., м. Буча, Нове шосе, 48;
 13. Одеська область, Комінтернівський район, 21 км Старокиївського шосе, буд.7, в адміністративних межах Фонтанської сільської ради;
 14. Запорізька область, Запорізький район, с. Нове Запоріжжя, Нікопольське шосе, 1 е.

 

Акція триватиме з 08:00 год. 14 серпня 2015 року до 21:00 год. 16 серпня 2015 року, згідно з режимом роботи національної мережі декоративно-будівельних гіпермаркетів «Нова Лінія» (надалі – Період проведення Акції).

Більш детальну інформацію про Акцію можна знайти в Інтернеті на офіційному сайті ПрАТ «Нова Лінія» www.novalinia.com.ua, за телефоном гарячої лінії ПрАТ «Нова лінія» 0-800-50-47-47 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів), а також у відділах «Безготівкових розрахунків» відповідних декоративно-будівельних гіпермаркетів «Нова Лінія», адреси яких наведені в п. 2.

 

3. Продукція, що бере участь в Акції

3.1. В Акції бере участь вся продукція, що є в наявності у гіпермаркетах Нова Лінія.

 

4. Порядок участі в Акції

Для участі в Акції (отримання потрійних бонусів від суми покупки) необхідно:

4.1. З використанням бонусної картки (пластикової або тимчасової), придбати будь-яку  продукцію  в гіпермаркетах «Нова Лінія» або в інтернет-магазині www.nl.ua в період проведення Акції (з 14 серпня 2015 року до 16 серпня 2015 року згідно графіку роботи), що підтверджується наявністю розрахункового документу Кнк чи Ррз (фіскального чеку).

4.2. У фіскальному чеку в графі «Отримано бонусів: х,хх» у період проведення Акції буде зазначатись однократна сума нарахованих бонусів. Додаткові бонуси будуть внесені на бонусний рахунок картки утримувача протягом 14 днів після здійснення покупки.

4.3.  Право на використання бонусів виникає з 15 календарного дня, який відліковується з дня, наступного за днем здійснення покупки.

4.4. Учасники Акції повинні зберігати розрахункові документи (фіскальні чеки) на придбану продукцію для підтвердження здійснення покупки в одному з гіпермаркетів «Нова Лінія».

4.5. Нарахування потрійних бонусів при купівлі товару неможливе при використанні авансового чеку, кредиту або безготівкової оплати.

4.6. Нарахування потрійних бонусів не відбувається також  при здійсненні покупки товару, позначеного у ціннику написом .

4.7. У разі часткової оплати бонусами за товар, потрійні бонуси будуть нараховуватися на суму, сплачену готівкою або з використанням платіжної банківської карти.

4.8. Нарахування потрійних бонусів неможливе у разі здійснення оплати, із застосуванням  подарункового сертифікату, подарункової бонусної картки або дисконтної картки.

4.9. У разі повернення товару впродовж 14 днів з моменту здійснення Акційної покупки, потрійні бонуси на товар не нараховуються.

 

5. Права та обов’язки Організатора

5.1. Організатор залишає за собою право змінити дату проведення Акції.

Інформацію про змінену дату проведення можна буде дізнатися на сайті www.novalinia.com.ua. за телефоном гарячої лінії ПрАТ «Нова лінія» 0-800-50-47-47 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів), а також у відділах «Безготівкових розрахунків» відповідних декоративно-будівельних гіпермаркетів «Нова Лінія», адреси, яких наведено в п. 2.

5.2. Організатор Акції не несе відповідальність у випадку настання таких форс-мажорних обставин, як стихійних лих, пожеж, паводків, воєнних дій будь-якого характеру, блокади, суттєвих змін у чинному законодавстві, яке діє на території проведення Акції, інші непідвласні контролю з боку Організатора Акцій обставин.

 

6. Прикінцеві положення

6.1. Всі результати Акції є остаточними і оскарженню не підлягають.

6.2. У випадку виникнення ситуації, що допускає неоднозначне тлумачення цих Офіційних умов, і/або питань, не урегульованих цими Офіційними умовами, остаточне рішення приймається Організатором Акції відповідно до вимог діючого законодавства України. При цьому рішення Організатора Акції є остаточним і не підлягає оскарженню.

6.3. Учасники Акції, які отримали додаткові бонуси  протягом періоду проведення Акції, погоджуються, що у разі отримання ними додаткових бонусів, передбачених умовами Акції, їх особисті дані, які були надані Організатору, а також фіксація самого процесу надання додаткових бонусів, можуть використовуватися у друкованих, аудіо- та відео матеріалах без додаткової спеціальної згоди Учасника, і таке використання ніяким чином Учаснику не оплачується.

6.4. Дані правила можуть бути змінені/доповнені Організатором протягом всього Періоду проведення Акції, при цьому інформування відносно змін і доповнень буде здійснено шляхом розміщення на сайті www.novalinia.com.ua. Такі зміни і доповнення вступають в силу з моменту опублікування, якщо інше не буде передбачено змінами/доповненнями діючих Офіційних умов.

6.5 Порушення Правил проведення Акції або відмова від виконання діючих Офіційних умов позбавляє Учасника можливості претендувати на отримання передбаченого чинними Офіційними умовами додаткового нарахування бонусів.


Приєднуйся до нас

Ви підписані розсилку!

Перевірте правильність вводу електронної пошти.