мобільні додатки Каталог товарів

Вікенд у Новій Лінії!

Завітайте до Нової Лінії за адресою м.Київ, вулиця Бальзака 65/1 та відчуйте усю силу знижок, акцій, пропозицій, новинок та якісного обслуговування!

На ваших діток чекатимуть смачні несподіванки, в суботу та неділю 29 та 30 жовтня ми будемо готувати млинці, гарячий чай та солодку вату!

 Чекаємо вас з усією родиною, друзями за адресою м. Київ, вулиця Бальзака 65/1.


МИ ПІДГОТУВАЛИ НАЙКРАЩІ АКЦІЇ ТА ПРОПОЗИЦІЇ:


1. ДАРУЄМО ЕНЕРГОЕКОНОМІЮ (при купівлі будь-яких товарів у нашому ТЦ на суму від 600 грн. одним чеком, Ви отримуєте можливість прийняти участь у розіграші: Бойлера, кондиціонера та набору лед-ламп.) Фінал акції 30.10.2016 о 18-00

Економ з нами!2. 12 РОКІВ РАЗОМ (при купівлі будь-яких товарів у нашому ТЦ на суму від 600 грн. одним чеком, Ви отримуєте можливість прийняти участь у розіграші: Холодильника, телевізора, мікрохвильової печі, пилосмока та мультиварки) Фінал акції 30.10.2016 о 18-00


3. МАНДРУЙ РАЗОМ З BergHOFF (при купівлі будь-яких товарів у нашому ТЦ на суму від 100 грн. Ви отримуєте можливість придбати посуд ТМ BergHOFF за акційними цінами, та ВІЗЬМІТЬ УЧАСТЬ У РОЗІГРАШІ СЕРТИФІКАТУ НА СІМЕЙНУ ПОДОРОЖ ДО БЕЛЬГІЇ)

Мандруй разом з BergHOFF


4. АКЦІЯ ВІД ТМ «Vileda» (при купівлі будь-яких товарів ТМ «Віледа» у нашому ТЦ на суму від 100грн. Ви отримуєте можливість виграти цінні дарунки: ТЕЛЕВІЗОР, ПРАСКА, МУЛЬТИВАРКА та безліч інших заохочувальних дарунків)


5. АКЦІЯ ВІД ТМ «ISOVER» (придбайте 3 рулони ISOVER у нашому ТЦ та гарантовано отримайте подарункову картку на 100 грн., яку Ви зможете відразу у нас отоварити)


6. АКЦІЯ «Радість у сім’ї – економія в гаманці!» (при купівлі будь-яких товарів у нашому ТЦ на суму від 999 грн. Ви отримуєте можливість придбати товари ТМ Tefal, Rowenta, Moulinex з економією від 12% )

Радість у сім’ї – економія в гаманці!Приєднуйся до нас

Ви підписані розсилку!

Перевірте правильність вводу електронної пошти.