Обране
0
Порівняння
0
Вхід
Обраний магазинБориспіль, вул Горбатюка 2
Графік роботи8:00 - 21:00
0

Меню

Пошук

Магазини

Обране

Порівняння

ПУБЛІЧНА ОФЕРТА

Відповідно до чинного українського законодавства торгівля через інтернет-магазин є дистанційної торгівлею. У зв'язку з цим, інтернет-ресурс магазину "Нова Лінія" є торговим майданчиком ПрАТ "Нова Лінія". Договірні відносини між покупцем і продавцем ПрАТ "Нова Лінія" оформляються у вигляді договору публічної оферти. Натискання в інтернет-ресурсі на сторінці оформлення ЗАМОВЛЕННЯ кнопки ПІДТВЕРДИТИ, означає, що покупець, незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа - підприємець), згідно чинного українського законодавства, взяв до виконання умови договору публічної оферти, які вказані нижче.

Договір публічної оферти є публічним, тобто відповідно до статті 633 Цивільного кодексу України його умови однакові для всіх покупців незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа - підприємець). При повній згоді з даним Договором покупець приймає умови та порядок оформлення замовлення, оплати товару, доставки товару, відповідальності за недобросовісне замовлення і за не виконання умов цього договору.

Договір вважається укладеним з моменту натискання кнопки ПІДТВЕРДИТИ на сторінці оформлення замовлення і підтвердження його покупки. У разі необхідності, за бажанням покупця договір може бути оформлений у письмовій формі.

Істотні умови договору публічної оферти

1. Умови угоди

1.1 Умови угоди - це визначення, присутні в цьому договорі, і є його невід'ємною частиною.

1.2 Визначення трактуються виходячи з їх сутності та змісту цього договору. Нижче наведено список цих визначень:

2. Загальні положення

2.1 Ця публічна оферта (надалі - договір) визначає особливості купівлі-продажу товару на сайті www.nl.ua .

Дана оферта застосовується щодо будь-якого товару, пропонованого до продажу (купівлі) на сайті www.nl.ua .

3. Предмет договору публічної оферти.

3.1 Надання Покупцеві доступу до всієї необхідної інформації щодо Товару (що підтверджує якість і безпеку його використання), представленого в рамках проекту www.nl.ua

4. Момент укладання договору.

4.1 Текст даного Договору є публічною офертою і діє для всіх відвідувачів інтернет-магазину Нова Лінія, що мають намір, бажання і можливості придбати товари для дому, городу, саду, ремонту та будівництва.

4.2 Акцепт оферти - придбання товару в порядку, передбаченому даним договором, за цінами, вказаними на інтернет-ресурсі www.nl.ua і згода з умовами оплати і доставки товару.

4.3 Факт придбання Товару є беззастережним прийняттям Покупцем умов цього Договору.

Покупець, що скористався послугами www.nl.ua , розглядається як особа, що вступило з Продавцем у договірні відносини.

5. Права та обов'язки сторін.

5.1 www.nl.ua зобов'язується - передати Покупцеві товар .

Товар повинен бути переданий:

Продавець зобов'язується довести до відома Покупця необхідну та достовірну інформацію.

5.1.1 З моменту укладення цього Договору забезпечити в повній мірі всі зобов'язання перед Покупцем відповідно до умов, обговореними сукупно сайтом www.nl.ua і цим договором.

www.nl.ua залишає за собою право невиконання зобов'язань, у разі виникнення форс-мажорних ситуацій.

5.1.2 Не розголошувати будь-яку приватну інформацію про Покупця і не надавати доступ до цієї інформації третім особам, за винятком випадків, передбачених законодавством або за бажанням самого Покупця.

5.2 www.nl.ua має право:

5.2.1 Змінювати умови цього Договору, а також Тарифи (ціни) на Товари та послуги, в односторонньому порядку, розміщуючи їх на сайті за адресою www.nl.ua

5.2.2 Всі зміни вступають в силу негайно після публікації.

5.3 Покупець зобов'язується:

5.3.1 До моменту укладення Договору ознайомитися зі змістом Договору, умовами Договору і тарифами (цінами), пропонованими Продавцем на всіх www сторінках-сайту www.nl. ua

5.3.2 На виконання Продавцем своїх зобов'язань перед Покупцем останній повинен повідомити всі необхідні дані, однозначно ідентифікують його як Покупця, і достатні для доставки Покупцеві оплаченого Товару.

6. ВІДМОВА ВІД НАДАННЯ ГАРАНТІЙ.

6.1 Продавець робить все можливе, щоб забезпечити якісне надання послуг Покупцеві. Усні поради та інформація, що даються Покупцеві, не можуть розглядатися як гарантії.

6.2 Сторони звільняються від відповідальності за невиконання або неналежне виконання зобов'язань за Договором на час дії непереборної сили. Під непереборною силою розуміються надзвичайні і непереборні за даних умов обставини, що перешкоджають виконанню своїх зобов'язань сторонами за цим Договором. До них відносяться стихійні явища (землетруси, повені і т.п.), обставини суспільного життя (воєнні дії, надзвичайні стани, найбільші страйки, епідемії і т. п.), заборонюючі заходи державних органів. Протягом цього часу сторони не мають взаємних претензій, і кожна із сторін бере на себе ризик наслідків форс-мажорних обставин.

7. ПОРЯДОК ВИЗНАЧЕННЯ ЦІНИ ТОВАРУ.

7.1 Ціни на Товари та послуги сайту www.nl.ua визначаються відповідно до Прейскуранту, який є додатком до цього Договору та його невід'ємною частиною www.nl.ua

7.2 Ціни на Товари та послуги можуть змінюватися залежно від кон'юнктури ринку, що відбивається в прейскуранті.

Продавець не може змінювати ціну для конкретного Покупця, у разі, якщо той вже прийняв умови Продавця та виконав у встановленому цим договором оплату товарів (послуг).

8. ТЕРМІН ДІЇ ОФЕРТИ.

8.1 Термін дії цієї оферти встановлюється з 15 січня 2010 р. по 31 грудня 2019 р.

8.2 Відзив оферти може бути здійснений Продавцем в будь-який час, що не є підставою для відмови від зобов'язань по вже виконаним продажам.

9. ДОСТАВКА ТОВАРУ.

9.1 Покупець отримує Товар допомогою доставки, або отримує його особисто. Порядок оплати та отримання зазначений на сторінці оплати та доставки.

9.2 При доставці товарів в інші міста України, що виконується іншими Службами доставки на умовах співпраці з ПрАТ Нова Лінія, ( далі Компанія-перевізник) Покупець у повному обсязі і беззастережно погоджується з Правилами перевезення вантажів Компанії-перевізника, які доступні на сайті Компанії-перевізника і умовами ПрАТ Нова Лінія.

9.3 Відвантаження замовлення Покупця відбувається після надходження від Покупця 100% оплати по виставленому рахунку.

9.4 Факт отримання товару та відсутність претензій до якості товару Покупець підтверджує власним розписом у видатковій накладній при отриманні товару. Зі свого боку, ПрАТ Нова Лінія гарантує відвантаження товару Компанії-перевізнику у кількості, зазначеній і оплаченій Покупцем, в комплектності згідно специфікації цього товару і в належному (робочому) стані і якості.

9.5 Оплата вартості доставки здійснюється Покупцем Компанії-перевізнику самостійно, в момент доставки товару. Точна вартість доставки визначається Компанією-перевізником і озвучується кур'єром компанії при доставці товару Покупцеві. Вартість доставки включає в себе тариф за перевезення згідно поточного прайсу перевізника, страховку і вартість зворотної доставки підписаної Покупцем видаткової накладної. Співробітники інтернет-магазину, на прохання Покупця можуть називати Покупцеві орієнтовну вартість доставки виключно в ознайомлювальних цілях.

9.6 У разі відсутності Покупця за адресою доставки, вказаної Покупцем в заявці або відмови Покупця з причини, що відрізняється від вказаної п.п.9.7 від отримання товару при доставці кур'єром Компанії-перевізника, товар повертається в торговий центр відвантаження. Оплата за послуги Компанії-перевізника вираховується із суми, перерахованої Покупцем за товар ПрАТ Нова Лінія. Залишок суми повертається Покупцеві на підставі його листа, відправленого за адресою: Київська обл, Києво-Святошинський р-н, пгт.Чабани, Одеське шосе, 8, ПрАТ Нова Лінія, Центральний офіс, Інтернет-магазин, із зазначенням розрахункового рахунку, на який повинні бути повернуті грошові кошти.

9.7 У разі пошкодження або псування товару під час доставки ПрАТ Нова Лінія повертає вартість замовлення Покупцеві протягом 14 робочих днів з моменту отримання Акту бою, форма якого надається Компанією-перевізником, та підписаного Покупцем.

9.8 Договір купівлі-продажу і доставки може бути виконаний партнерами ПрАТ Нова Лінія.

Всі питання, що виникли в процесі оплати і отримання Товару, Покупець може з'ясувати за контактними даними в розділі Контакти

10. ІНШІ УМОВИ.

10.1 Інформація про товари представлена на основному сайті.

10.2 Підтверджуючи реєстрацію на сайті www.nl.ua Покупець дає згоду на зберігання та обробку персональних даних, та вчинення інших дій згідно Закону України "Про захист персональних даних".

10.3 Покупець погоджується з отриманням матеріалів рекламного характеру про акції, розпродажі, маркетинговы програми і т.ін., що проходять в ПрАТ Нова Лінія засобами комунікації, як то електронною поштою, мобільним зв'язком, в тому числі на контактні дані, зазначені Покупцем в його профілі на сайті . У разі небажання отримувати таку інформацію, Покупець може звернутися в ПрАТ Нова Лінія, написавши заяву про відмову від отримання інформації та надіславши його на адресу e-support@nl.ua

10.4 Усі суперечки та розбіжності, що виникають при виконанні сторонами зобов'язань за цим Договором, вирішуються шляхом переговорів.

У разі неможливості їх усунення, сторони мають право звернутися за судовим захистом своїх інтересів.


Товар додано у кошик
Зверніть увагу!
Даний товар можна сплатити лише
за допомогою Visa/MasterCard.