мобільні додатки Каталог товарів

Як вибрати холодильник для вина

Немає часу читати?
Поділитись

Надішлемо матеріал Вам на Mail:

yak_vibrati.jpg
yak_wine.jpg

Якісне вино з вишуканим смаком і ароматом може прикрасити будь-який стіл. Мода на цей благородний напій добралася і до нашої країни, споживачі стали краще розбиратися в сортах вина, мало не кожна домогосподарка завдяки кулінарним шоу знає, яке вино поєднується з якими стравами. Якісне вино відомих марок можна без зусиль знайти на полицях супермаркетів і в спеціалізованих магазинах, хоч ціни на нього досить високі. Якщо ваш дохід дозволяє, можна задуматися про цілу винну колекцію, в якій знайдеться відповідна пляшечка на всі випадки життя, для прийому дорогих гостей і сімейних застіль. І якщо ви вирішили вкладати кошти в дорогі напої, обов'язково потрібно врахувати, що вино вимагає особливих умов зберігання. Неприпустимо зберігати дорогі марочні вина в холодильнику або на полиці у вітальні.

xolodilnik.jpg

Пляшки з вином повинні зберігатися при температурі 8-14 градусів, вологість повинна підтримуватися близько 70%, напій повинен бути захищений від вібрацій і впливу сонячних променів. Такі умови можна забезпечити, зберігаючи винні пляшки в належному спроектованому і спорудженому погребі, але ця можливість є не у всіх. Колекціонерам і любителям вин, у яких немає підвалу чи погребу, не обійтися без спеціального холодильника для вина, це ж стосується і ресторанів високого рівня і магазинів, які торгують дорогими і рідкісними сортами цього напою. Сьогодні поговоримо про те, яким має бути холодильник для вина.

ikon1.png

 Розмір холодильника для вина

rozmir.jpg

Розміри таких холодильників, як і їх ціна, можуть серйозно варіюватися. Оцініть приблизну кількість пляшок, які плануєте зберігати на полицях, і виберіть модель відповідного розміру. При виборі також варто враховувати, скільки місця ви готові виділити під винну шафу, в деяких випадках можна віддати перевагу вбудованому винному холодильнику. Невеликі за розміром холодильники для вина вміщають близько 10-12 пляшок, і вони не займають багато місця.

ikon2.png

 Захист від вібрації

vibracia.jpg

Якщо пляшки з вином протягом тривалого часу піддаються навіть незначній вібрації, властивості напою можуть погіршитися, у вині може з'явитися осад. Тому сучасний винний холодильник повинен захищати вино від вібрації. Це досягається використанням дерев'яних полиць, а також спеціальних прокладок. Іноді допустимо використання пластикових або скляних полиць, але в цьому випадку холодильник повинен працювати по термоелектричному принципу, що дозволяє обійтися без компресора.

ikon3.png

 Захист від ультрафіолету і приплив свіжого повітря

zaxist.jpg

Якщо ви купуєте холодильник для вина зі скляними дверцятами, переконайтеся, що на них нанесено захисне покриття, що не пропускає ультрафіолетові промені. що дверцята без покриття, то краще обрати модель і зовсім без скла.

Зверніть увагу, чи забезпечує обрана модель холодильника приплив в камери свіжого повітря. Зазвичай, ця функція передбачена в більш дорогих і містких холодильниках, в яких пляшки зберігаються тривалий час. Якщо ж ви плануєте тримати в холодильнику кілька пляшок, які будуть підлягати періодичному оновленню, можна обійтися і без вентиляції.

ikon4.png

 Підтримка вологості

vologist.jpg

Холодильник для вина обов'язково повинен постійно підтримувати оптимальну для вина вологість близько 70%. Якщо вологість буде істотно нижче, може засохнути пробка, і дороге вино пропаде. При підвищеній вологості в пробці і на етикетці може утворитися цвіль, що не тільки зіпсує зовнішній вигляд пляшки, а й може призвести до псування напою.

ikon5.png

 Додаткові функції

dodatkovo.jpg

Якщо ви серйозний колекціонер, і захоплюєтеся різними сортами вина, то бажано придбати холодильник, розділений на кілька зон з незалежним регулюванням температури. Це дозволить вам при оптимальних умовах зберігати і червоні, і білі вина, які «люблять» різну температуру.

Винна шафа - досить специфічна, вузько спеціалізована річ, яка потрібна далеко не кожному, але істинному цінителю або колекціонеру обійтися без неї дуже складно.


#свято #відпочинок #холодильник

Відгуки Всього 1

  • Коментарі
Загрузка коментарів...

Ви підписані розсилку!

Перевірте правильність вводу електронної пошти.