Обране
0
Порівняння
0
Вхід
Обраний магазинБориспіль, вул Горбатюка 2
Графік роботи8:00 - 21:00
0

Меню

Пошук

Магазини

Обране

Порівняння

Мережа декоративно-будівельних гіпермаркетів Нова Лінія

основна стратегія компанії - завжди прислухатися до кожного покупця, розуміти, що йому необхідно і перебувати в постійному пошуку кращих пропозиції високоякісних товарів за найдоступнішими цінами.
"Нова Лінія" прагне задовольнити кожного покупця, гарантуючи наявність в магазинах якісного товару для будівництва, ремонту, декору та облаштування свого будинку. Основний принцип формування асортименту гіпермаркетів "Нової Лінії": "Висока якість, сучасний дизайн, низька ціна". Спектр додаткових послуг, які пропонує "Нова Лінія", порадує найвибаливішого покупця: прокат електроінструменту, оверлок, розпил деревини, доставка товару і безліч інших.
"Нова Лінія" піклується про свого покупця і допомагає здійснювати покупки раціонально. Саме тому для постійних покупців діє унікальна система накопичення бонусів, а для юридичних осіб - дисконтна програма. Завдяки цим програмам здійснювати покупки в мережі декоративно-будівельних гіпермаркетів "Нова Лінія" стає вигідніше.
"Нова Лінія" - виконання твоїх бажань
"Як мало треба людині для щастя, і як багато щоб це зрозуміти"
Якщо Ви вирішили відремонтувати свою стару, може бути й не дуже зручну, але таку рідну і улюблену квартиру або захотіли перетворити голі стіни нової квартири в комфортне житло, то напевно Вам хочеться, щоб після ремонту вона відповідала Вашим бажанням і потребам. Адже саме сюди Ви вертаєтеся щодня з роботи до своїх рідних і близьких.
Ми допоможемо Вам зробити Ваш будинок затишним і комфортним!
"Нова Лінія" - стиль твого будинку
"Стиль визначається як ідейна або художня спільність. Ця спільність може бути властива певному часу, напрямку в мистецтві, окремій людині або його будинку"
Ще зовсім недавно більшість із нас не могло й уявити, що квартира може не тільки мати індивідуаьне планування, але й були оформлена за нашим бажанням, у відповідності зі смаком проживаючих у ній людей. Тепер настав зовсім інший час, будь-яка людина може як спланувати ремонт своєї квартири, так і змінити стиль свого будинку.
"Нова Лінія" - комфорт і затишок сімейного щастя.
"Дуже часто ми заважаємо реалізації своїх бажань власним невір'ям у їхнє виконання"
Ми допоможемо здійснити Вашим найнемовірнішим і найсміливішим мріям і бажанням. Разом з нами Ви зможете здійснити всі свої ідеї й втілити їх у життя. "З Новою Лінією немає нічого неможливого".

Разом з Новою Лінією Ви зануритеся в безмежний океан творчості в ремонті.
Товар додано у кошик
Зверніть увагу!
Даний товар можна сплатити лише
за допомогою Visa/MasterCard.