мобільні додатки Каталог товарів

Нова Лінія і Голден Тайл: співробітництво на благо покупця

25.11.2010

Нова Лінія і Голден Тайл вже багато років реалізовують спільні проекти. Співпраця двох лідерів - національної мережі гіпермаркетів і найбільшого українського виробника керамічної плитки Голден Тайл - надзвичайно вигідна покупцям, тому що забезпечує ефективну комунікацію з виробником. Якісна і своєчасно виготовлена плитка швидко потрапляє на ринок. Новітні колекції в різних цінових діапазонах можуть задовольнити потреби кожного українця. Набйльш трендові колекції плитки одними з перших мають можливість придбати саме покупці Нової Лінії.

Керамічна плитка Голден Тайл визнана однією з кращих на світовому ринку. В Україні її частка на ринку кахельної плитки складає 40%. Керамічна група Голден Тайл забезпечує повний цикл виробництва і дистрибуції керамічної плитки. Власна сировинна база, дистриб'юторська мережа, дизайн-студія дозволяють створювати плитку привабливу за ціною і якістю.

Продукцію Голден Тайл з кожним днем усе більше людей стають прихильниками цієї плитки. Вона визнана не тільки в Україні, в Росії, але і в Європі. І не дивно, адже Харківський плитковий завод, що входить до групи Голден Тайл, зберігає статус лідера вже більше півстоліття. Крім того, колекції плитки Голден Тайл створюють італійські дизайнери.

Ексклюзивні розробки, нові і модні напрями, прогресивність і доступні ціни приваблюють до продукції Голден Тайл все більше і більше. Найбільший асортимент плитки Голден Тайл представлено в Новій Лінії. Йдучи в ногу з часом, мережа гіпермаркетів Нова Лінія пропонує якісний товар за доступною ціною. Для сучасного споживача Нова Лінія і Голден Тайл пропонують готові рішення для ванної та кухні різних площ.

Не зупиняючись на досягнутому, мережа гіпермаркетів Нова Лінія і виробник керамічної плитки Голден Тайл продовжують підкорювати покупців і допомагати їм робити своє життя кращим і комфортнішим.


Приєднуйся до нас

Ви підписані розсилку!

Перевірте правильність вводу електронної пошти.