мобільні додатки Каталог товарів

Акція «Найдовший чек» завершилась. Час знайомитися з переможцями

16.03.2011

Завершилася акція «Найдовший чек». Акція стартувала 3 березня. В акції брали участь покупці інтернет-магазину Нова Лінія. За умовами акції переможцем міг стати будь-який покупець - фізична особа,  хто зробив покупку та отримав найдовший довгий чек. 15 березня акція завершилася.

На жаль, раніше анонсований нами лідер з Одеси Роман, з чеком на 27 позицій вибув із претендентів на перемогу, оскільки експертна комісія встановила, що оплата замовлення була проведена двома чеками на 17 та 10 позицій.

А тепер час підбивати підсумки!

Третє місце зайняв Сергій з м. Ірпінь, Київської області з чеком у 18 позицій. Подарунок за третє місце - пральний порошок УНІ-Дет автомат 450г (10 шт) і ліхтарик Osram.

Друге місце заслужено належить Дмитру з м. Києва, у чеку якого зафіксовано 19 найменувань. У подарунок Дмитро отримає піврічний запас прального порошку Тайд автомат «Білі хмари» і акумуляторну викрутку Black & Decker.

Головний приз і перше місце отримує Наталя з м. Києва, яка 12 березня  зробила замовлення та оплатила 20 найменувань! Вітаємо!. Наталя отримує річний запас прального порошку Тайд автомат «Білі хмари» і гриль-барбекю!

Ми вітаємо переможців, а також хочемо подякувати кожному покупцю інтернет-магазину за те, що ви з нами. Ми раді проводити для вас акції, дарувати подарунки. Але найголовніше - це те, що ми допомагаємо вам економити і купувати якісні товари за оптимальною ціною.

Інтернет-магазин Нова Лінія працює щодня з 8:30 до 18:00. У цей час Ваші замовлення обробляються менеджерами. В інший час оформляйте замовлення на сайті і в найкоротші терміни з Вами зв'яжуться.

Наші контакти: 044 393-76-26, 095 26-90-900.

Вдалих покупок в інтернет-магазині Нова Лінія!


Приєднуйся до нас

Ви підписані розсилку!

Перевірте правильність вводу електронної пошти.