мобільні додатки Каталог товарів

Алюмінієві батареї опалення

28.12.2012

Секційний алюмінієвий радіатор - це один з видів універсального опалювального приладу. Гладка поверхня забезпечує йому привабливий зовнішній вигляд. Незважаючи на різні уподобання у споживачів в дизайні, саме алюмінієві батареї опалення завдяки лаконічному зовнішньому вигляду найбільш цінуються на ринку. Нейтральний дизайн таких радіаторів відмінно вписується в будь-який сучасний і прогресивний стиль інтер'єру.

Але не тільки зовнішній вигляд визначає алюмінієвий радіатор, як конкурентоспроможний. Алюміній має високу тепловіддачу, на додаток до цього в кожній секції у верхній її частині є секційні віконця, через які здійснюється вихід нагрітого повітря, від чого тепловіддача збільшується. В середньому вага однієї секції приблизно 1 кг, місткість - близько 0,25 л. Легкість і компактність, а також високий рівень теплопровідності і тепловіддачі алюмінієвих радіаторів, дозволяє ефективно їх використовувати як в житлових, так і в офісних, виробничих та інших типів приміщень.

Секційна конструкція радіатора дає можливість самостійно визначати необхідну потужність. У невеликих приміщеннях встановлюють менше секцій, в приміщеннях більшої площі кількість їх збільшується. Це є ідеальним варіантом в тому випадку, якщо принципово важливо встановити оптимальний рівень обігріву в кожній кімнаті в холодний сезон. Для приватних будинків, де необхідно індивідуально підходити до системи опалення, застосування таких секційних алюмінієвих радіаторів буде безпрограшним варіантом.

У алюмінієвих радіаторів, звичайно, є і недоліки. Один з них - це сприйнятливість до хімічного складу води. Підвищена кислотність теплоносія дає хімічну реакцію з алюмінієм в радіаторі, в результаті чого виділяється і накопичується водень, і це може призвести до несправності системи. Тому експерти радять встановлювати на такі опалювальні прилади газо-випускаючі пристрої. Ще алюмінієві радіатори дуже чутливі до перепадів тиску, що характерно в системах центрального опалення багатоповерхових будинків. Ось чому їх встановлюють переважно в будинках з власним опаленням. Ну і, звичайно, корозія алюмінію від постійного контакту з водою.

Для усунення цих недоліків виробники алюмінієвих радіаторів почали використовувати більш сучасні технології при їх виготовленні, що включає в себе нові методи обробки сировини, лиття, кріплення, поетапного забарвлення і інші. Такий підхід дозволяє гарантувати довговічність приладів.

У наш час все необхідне для ремонту: будматеріали, обладнання, інструменти зручно купувати через інтернет-магазини, в каталогах яких ви знайдете докладний опис товару з фото, які також надають гарантію. Часу витрачається мінімум, при цьому виходить хороша економія бюджету.


Приєднуйся до нас

Ви підписані розсилку!

Перевірте правильність вводу електронної пошти.