мобільні додатки Каталог товарів

Час витрачати бонуси у Новій Лінії!

23.12.2010

Кінець року для покупців інтернет-магазину Нова Лінія - це час знижок, акцій і приємних сюрпризів. Ми прагнемо, щоб покупки принесли Вам радість і гарний настрій. До 31 грудня багато товарів в інтернет-магазині продаються зі знижкою в 5%, в торгових центрах Вас чекають акційні зони, де можна придбати найрізноманітніші товари зі знижкою до 70%, а найбільш активні покупці можуть взяти участь в акції «Запроси Діда Мороза».

Бонусна картка

Власники бонусних карт у подвійному виграші. Крім знижок по акціях, вони отримують ще й бонуси. Бонуси, як відомо, справа хороша, і мають властивість накопичуватися (якщо відбуваються покупки). Крім того, ставка бонусу зростає разом з нагромадженням загальної суми замовлень. А це, погодьтеся, приємно.

Накопичені бонуси витрачаються в торговому центрі. Нагадуємо покупцям інтернет-магазину, що бонуси, накопичені протягом 2010 року, необхідно витратити до 31 грудня. У новий рік залишок не переходить. Так що варто поспішити їх використати - часу залишилося не так і багато. Про ставку бонусу можна не турбуватися - вона зберігається і в наступному році і зростає в міру здійснення покупок. Покупці, які зробили покупки в грудні, отримають свої бонуси на картки після 15 січня.

Додаткова інформація про акції і знижки на сайті Нова Лінія, інтернет-магазину, а також за телефонами: 044 393-76-26, 095 26-90-900.

Приємних покупок в інтернет-магазині Нова Лінія!


Приєднуйся до нас

Ви підписані розсилку!

Перевірте правильність вводу електронної пошти.