мобільні додатки Каталог товарів

Акція: Запроси Діда Мороза в гості!

15.12.2010

Найбільш бажаний гість на Новий рік це Дід Мороз. Він приносить подарунки під ялинку, хитро усміхається у вуса і підморгує з-під кошлатих брів у сивому інеї, ніби знає всі твої секрети. А ще він виконує бажання. Напевно, тому з таким завмиранням у серці хлопчики й дівчатка в кожній сім'ї чекають Новорічного вечора.

Відповідальність запросити Діда Мороза лежить на дорослих. Допоможе у цій справі інтернет-магазин Нова Лінія. Купуйте в інтернет-магазині новорічні товари та запрошуйте Діда Мороза в гості в рамках акції «Запроси Діда Мороза».

Умови акції дуже прості. Для участі в акції «Запроси Діда Мороза» необхідно придбати одним чеком товари з розділів Гірлянди, Іграшки, Штучні ялинки, Мішура, Санки, Свічі. Мінімальна сума чека - 1000 гривень. В акції беруть участь покупці, які в період з 8:30 15 грудня 2010 до 21:00 30 грудня 2010 заповнять картку учасника акції. Для участі в акції необхідно буде заповнити анкету і вказати інформацію необхідну для привітання (адреса проживання, кількість дітей, зручний час візиту, контактні номери телефонів і т.д.).

Більш детальну інформацію про акцію «Запроси Діда Мороза» можна отримати на сайті www.novalinia.com.ua або отримати за телефонами інтернет-магазину Нова Лінія 044 393-76-26, 095 26-90-900.


Приєднуйся до нас

Ви підписані розсилку!

Перевірте правильність вводу електронної пошти.