мобільні додатки Каталог товарів

Електрична рушникосушарка

Рушникосушарка електрична призначена для сушіння рушників або будь-якої іншої білизни, а також для створення в кімнаті комфортної температури.

Рушникосушарка не потребує тривалого і дорогого монтажу, необхідно тільки наявність електричної розетки поруч з тим місцем, де планується її розміщення.

Даний прилад можна встановлювати не тільки у ванній, але й там де вам найбільш зручно: у коридорі, на кухні або в передпокою. Дуже часто їх купують для облаштування дачних будиночків, де немає можливості зробити іншу систему опалення.

Рушникосушарка електрична безпечна в експлуатації, її корпус нагрівається максимум до 70 градусів. Прилад швидко нагрівається і швидко охолоджується. Зручно, що завжди можна самостійно відрегулювати температуру, а також, що включати її можна тільки тоді, коли є необхідність. Економічність електричного обігрівача також є одним з головних критеріїв для його вибору, енергоспоживання в залежності від моделі може варіюватися від 50 до 240Вт.

Є різні варіанти виконання електричної рушникосушарки - поворотний, кутовий, у вигляді драбинки, змійки та ін. Різноманітні кольорові рішення і стилі конструкцій сучасних рушникосушарок дозволяють їм добре вписатися в будь-який інтер'єр приміщення. При виготовленні рушникосушарок використовують міцні і якісні матеріали, як правило, це нержавіюча сталь.

Дуже часто одна і та ж модель випускається з можливістю підключення кабелю як з лівої сторони, так і з правого. Багато моделей комплектуються кнопкою включення/вимикання. Зручні прилади з програмованим терморегулятором, коли за допомогою якого можна задати потрібний режим роботи або запрограмувати автоматичне відключення пристрою в потрібний час.

Великою популярністю користуються електричні рушникосушарки з полицею. Кількість поличок для розміщення головних уборів або взуття може бути від однієї до чотирьох.

Електричні рушникосушарки легко можна підвісити і підключити самостійно. Для цього за допомогою спеціальних кронштейнів закріплюють його на стіні і включають в розетку. Для закріплення рушникосушарки на кахель, необхідно придбати спеціальне свердло, щоб не пошкодити поверхню покриття стіни.Приєднуйся до нас

Ви підписані розсилку!

Перевірте правильність вводу електронної пошти.