мобільні додатки Каталог товарів

Газобетон та його переваги

07.09.2012
Технологічний прогрес, нові розробки і не ймовірне прагнення людини зробити своє життя комфортнішим, безпечнішим - створюють сприятливе середовище для розвитку будівництва (зокрема будівлі нових комфортабельних будинків, офісних центрів та розважальних комплексів). Не таємниця, що кожна з будівель складається з фундаменту, стін та даху.

У 20-х рр.. минулого сторіччя у Фінляндії був створений перший унікальний будівельний матеріал, формулу якого на початку 30-х рр.. один зі шведських концернів вирішив використовувати у виробництві штучного каменю. Паралельно з розвитком будівництва тенденція виробництва газобетонних блоків використовуючи технологію «спінювання», почала активно застосовуватися і у вітчизняному будівництві.

Протягом багатьох років на ринку України, як і раніше, найбільшою популярністю серед будівельних матеріалів користується штучний камінь - газобетон. Про те, з чого складається матеріал, його властивості і чому він такий популярний серед вітчизняних будівельних компаній, розглянемо в нашому оглядовому матеріалі.

Що ж таке газобетон? Технологія виготовлення суміші досить проста: гіпс, цемент, вапно і алюмінієвий порошок (при необхідності додають добавки). Далі «інгредієнти» поміщають в контейнер, де отриману суміш розфасовують у гарячі форми, а після обрізають для отримання блоків.

Про переваги даного матеріалу:

1. Газобетон відноситься до негорючого та вогнестійкого матеріалу.
2. У приміщенні з газобетонних блоків завдяки акумуляції тепла підтримується комфортна температура.
3. Економічний. Рекомендована товщина стіни з газобетону - 0.5 метра. Будинок створений з газобетонних блоків на 25-40% знижує витрати на опалення.
4. Газобетон - екологічно чистий штучний камінь.
5. Висока проникність газобетону підтримує оптимально-вологий баланс, це в свою чергу запобігає появі цвілі, бактерій та ін.
6. Хоч і тонкий, але досить щільний матеріал сприяє відмінній звукоізоляції.

Крім того, даний матеріал зручний в обробці різними інструментами. Найчастіше його використовують для створення перегородок, внутрішніх стін, в будівництві каркасних висотних будівель та ін. Оздоблення такого приміщення легке, так як не вимагає додаткової обробки. Фасадні роботи проводяться: при нагріванні підстави понад +20 ° С. У ході експерименту було доведено що приміщення, створене з газобетонних блоків, може простояти без обробки і додаткових зовнішніх робіт протягом 80 років.

Як же виглядає даний будівельний матеріал? Як його впізнати серед безлічі інших? Запам'ятайте: на відміну від пінобетону (темно-сірий, більш гладка поверхня), газобетонний блок світло-сірий.

Придбати газобетонні блоки за відмінною ціною Ви можете в інтернет-магазині «Нова Лінія».

У вас є питання? Телефонуйте: (044) 393-76-26 або (095) 26-90-900!

Бажаємо Вам успіхів!

Приєднуйся до нас

Ви підписані розсилку!

Перевірте правильність вводу електронної пошти.