мобільні додатки Каталог товарів

Газонокосарка. Поради щодо вибору

16.08.2012
Споглядаючи газон ближче до осені приходить розуміння того, що необхідна чергова покупка, і не тому що тример з травою не справляється, а тому що око вимагає колишньої краси і рівності зеленого килима. Ні, тример не поганий, це трава стала жорсткою, і газону все-таки необхідна газонокосарка.

На що дивитися? Що важливо, а на що не звертати увагу?

Визначтеся з площею вашого газону. 30, 100, 500 квадратних метрів? Багато виробників вказують рекомендовану площу скошування для кожної моделі в квадратних метрах. Вибирайте модель з колесами побільше, якщо галявина горбиста. Запас в 15-20% за площею застосування ніколи не завадить. Це і повинно бути першим критерієм вибору і виключає або слабкі за потужністю, або дорогі за вартістю моделі.

Якщо перед початком косіння хочете повозитися з бензином, маслом і пропорціями їх змішування - можете дивитися на бензинові, але більш потужні, газонокосарки. Вибравши електричну газонокосарку, вам залишається запастися лише котушкою з кабелем, довжини якого повинно бути достатньо до найдальшої точки газону.

Корпус газонокосарки буває пластиковим у електричних «малюків». Вони легші, меньш схильні до вібрації, в порівнянні з бензиновими і зовсім не бояться корозії. Алюмінієві й сталеві - у бензинових «важкоатлетів». У всіх газонокосарок корпус травозбірника пластиковий, з індикатором заповнення трави. Що дійсно може бути корисним і на що звертати увагу – обсяг травозбірника, це якраз той момент, коли чим більше - тим краще. Так само, при виборі уточніть, чи є в моделі функція мульчування і чи входить в комплект клин для мульчування.

Якщо дивитися на ширину захвату, то вона коливається від 32 до 46 см у електричних і від 40 до 52 см у бензинових газонокосарок. Висота зрізу у всіх коливається від двох до восьми сантиметрів - це означає, що в цих межах ви зможете відрегулювати висоту трав'яного газону.

За рівнем шуму електричні газонокосарки тихіші. Шумність бензинової може компенсувати те, що багато моделей є самохідними, тобто вам не доведеться штовхати, а тільки контролювати напрям переміщення.

При невеликому, до 200 «квадратів» газоні, цілком підійде варіант з електричним мотором. Відсутність розтрат на витратні матеріали, з незручностей - прив'язка до мережевого шнуру. Там, де 220 вольт знаходиться на значній відстані від галявини, і площа зеленого покриву є предметом заздрості сусіда-футболіста - не обійтися без бензинової газонокосарки.

Вдалих покупок!


Приєднуйся до нас

Ви підписані розсилку!

Перевірте правильність вводу електронної пошти.