Каталог товарів
Виберіть магазин
Закрити
Доставляємо замовлення по всій Україні!
Від вибраного магазину залежить наявність та ціна
Київ, Бальзака
Київ, Чабани
Бориспіль
Буча

Львів
Луцьк
Ужгород

Дніпропетровськ
Запоріжжя
Харків
Кременчук

Одеса 1
Херсон
Одеса, Котовського
Київ, вул Бальзака 65/1
Київ, Чабани, Одеське шосе 8
Бориспіль, вул Горбатюка 2
Буча, вул. Нове Шосе 48
Львів, вул. Щирецька 7
Луцьк, вул. Шевченко 13-б
Ужгород, вул. Баб'яка 48
Дніпропетровськ, вул. Стартова 9-а
Запоріжжя, вул Нікопольське Шосе 1-е
Харків, пр. Гагаріна, 318-в
Кременчук, вул. Київська 66-г
Одеса, вул. Ленінградське шосе 8/2
Херсон, вул. Нафтовиків 37
Одеса, Новомиколаївська дорога, 3-й км
19 Квітня 2013

Ідеальний тротуар для заміського будинку

Заміський будинок завжди асоціюється з бездоганним плануванням, чистим газоном ну і, звичайно, з ідеальними тротуарними доріжками.

12.jpg

Що необхідно врахувати перед укладанням тротуарної плитки?

По-перше, це маршрут. Один з кращих варіантів - основна, досить широка, доріжка і кілька розбиваючих ділянку на сектори. Основна доріжка повинна бути досить представницькою. Важливо пам'ятати, що заплутані, звивисті доріжки не слід робити. Тротуарна доріжка, повинна слідувати маршрутом, який веде до альтанки, клумби, криниці, озера, місця для відпочинку. Як наслідок, вони повинні відповідати стилю і пов'язувати всі куточки ділянки.

Облаштування доріжок - досить складний процес. Щоб підготувати ділянку під будівництво, варто провести земляні та підземні роботи. Визначитися з вибором основи: піщаний грунт або бетонний фундамент.

Вибір матеріалу для укладання, не такий складний, на перший погляд. Сучасний ринок пропонує широкий спектр будівельних матеріалів різних цінових категорій. У цій справі важливу роль відіграють методи і способи укладання. Навіть з найпростіших матеріалів можна зробити шедевр на власній ділянці. Від способу укладання також залежить термін служби плитки, під відкритим небом вона піддається впливу води і повітря. Варто врахувати, що неякісно покладений тротуар може зіпсувати весь архідует заміського будинку або дачної ділянки.

13.jpg

Матеріалом для доріжок найчастіше виступає натуральний камінь, піщані і цегляні вироби, дерево, штучні матеріали.

До кольору тут не великі вимоги. Часто збігається колір фасаду будівлі з тротуарними доріжками, це дуже гармонійно виглядає на тлі свіжого газону. Не слід забувати про бордюри, вони підтримують контури доріжок, захищають їх покриття. Колір слід підбирати відповідно до плитки, з різницею на кілька тонів.

Грамотне використання тротуарних доріжок у проектуванні дозволяє не тільки відзначити особливості ділянки, але і приховати існуючі недоліки.