мобільні додатки Каталог товарів

Тепло та затишок у Вашому будинку

03.10.2011

З наближенням холодів одній їх самих затребуваних робіт стає утеплення будинків і квартир, що робить актуальним питання - ЧИМ утеплити.

Мережа будівельних гіпермаркетів «Нова Лінія» пропонує Вам великий вибір ізоляційних матеріалів таких як пінопласт, пінополістирол, мінеральна вата, ізоляційна плівка та ін.

Penoplast.jpgПінопласт - це матеріал, який є спіненими пластичними масами. Основою об'єму пінопласту є газ, що значно впливає на щільність, вона істотно нижча, чим щільність початкової сировини, полімеру. Від щільності залежать порівняно високі звукоізоляційні та теплоізоляційні характеристики. Пінопласт застосовують у вигляді теплоізолятора у будівництві, у тому числі і для зовнішнього утеплення.

Penopolistirol.jpg


Пінополістирол має споріднений хімічний склад пінопласту. Проте у пінополістиролу, при використанні в якості утеплювача, експлуатаційні характеристики набагато вищі, ніж у пінопласту. Причиною цього є принципові відмінності в технологіях виробництва.

Мінеральна вата буває на основі скловолокна і базальтового волокна.

steclovolokno.jpeg

Мінеральна вата на основі скловолокна застосовується при будівництві зрубів будинків і лазень. Основним плюсом ізоляції на основі скловолокна є те, що вона добре стискується та набуває назад початкової форми. Ця ізоляція буває в рулонах і плитах. Ізоляцію в рулонах легше використовувати для утеплення підлоги і міжповерхових просторів. Для утеплення стін і підпокрівельного простору зручніше застосовувати ізоляцію не в рулонах, а в плитах.

bazaltova.jpeg


Ізоляцію на основі базальтового волокна рекомендують застосовувати для утеплення лазень. Вона робиться в плитах. Базальтова ізоляція дещо дорожча, чим ізоляція на основі скловолокна, але і вважається жароміцнішим утеплювачем. Базальтова плита має свій мінус, вона дуже крихка - при натисненні на плиту пальцем залишається вм'ятина назавжди.


Для захисту конструкції даху від проникнення води застосовується ізоляційна плівка - це ламінована полипропиленова тканина, яка стійка до розриву і розтягування. Така ізоляція монтується під покрівельне покриття, що оснащує конструкцію водонепроникністю, а водяні пари виводяться при цьому в зовнішній простір.

Інтернет-магазин «Нова лінія» пропонує Вам ізоляційні матеріали від відомих виробників, яка допоможе зберегти тепло у Вашому будинку.


Приєднуйся до нас

Ви підписані розсилку!

Перевірте правильність вводу електронної пошти.