мобільні додатки Каталог товарів

Як обрати бойлер сьогодні?

04.08.2014

Коли виникає проблема відсутності гарячої води, варто над цим замислитися. Причин може бути багато, а рішення одне - встановити електричний водонагрівач, за допомогою якого доступ гарячого водопостачання буде можливим в будь-який час.

Всім відомо, що бойлер - це герметична ємність, за допомогою якої холодна вода нагрівається до потрібної температури. Бойлер може забезпечувати кілька точок одночасно: ванну і кухню, в залежності від об'єму і потужності. Водонагрівач використовується як основне або резервне джерело гарячої води.

Який вибрати бойлер: накопичувальний або проточний?

  1. Накопичувальні водонагрівачі працюють за простою схемою: як тільки гаряча вода починає закінчуватися, в нього додається холодна вода з водопроводу і нагрівається до потрібної температури. Найпоширеніший вид бойлера, який легко монтується в квартирах і приватних будинках, де є кілька санвузлів.
  2. Проточний водонагрівач працює за іншою схемою: вода в ньому не накопичується, а нагрівається за фактом, за допомогою нагрівального елемента. Найчастіше, проточні водонагрівачі з невеликим об'ємом баку, встановлюються в малогабаритних приміщеннях. Цим самим витрачають більше електроенергії, ніж, наприклад, накопичувальні. Вони компактні, не займають багато місця і встановлюються де завгодно: квартира, дача, гараж і т.д.

Що таке сухий і мокрий тип ТЕНа?

  1. Водонагрівачі з сухим або закритим ТЕНом відрізняються довгим терміном служби, де нагрівальний елемент не знаходиться в прямому контакті з водою, а монтується в щільну металеву трубку. Відсутність накипу продовжує термін його життя.
  2. Мокрий або відкритий ТЕН має безпосередній контакт з водою, що нагрівається, що впливає на появу накипу.

Який об'єм бойлера вибрати? Все залежить від кількості його користувачів. Об'єм бака бойлера в межах від 5 до 100 і вище літрів. Для однієї людини підійде бойлер з об'ємом від 30 літрів, а для великої родини вибирають бойлер з об'ємом 80-100 літрів і вище.

Вибрати бойлер

Чи має значення потужність? Звичайно, чим вище потужність, тим швидше час нагрівання води.

І пам'ятайте, що гаряча вода - це доступно і просто, для цього достатньо встановити водонагрівач.


Приєднуйся до нас

Ви підписані розсилку!

Перевірте правильність вводу електронної пошти.