мобільні додатки Каталог товарів

Керамічна плитка в дизайні ванної кімнати

18.02.2013

Якщо ви бажаєте перетворити ванну кімнату і створити справжню досконалість, де будете не тільки занурюватися в теплі води вашої ванни і знімати втому після напруженого дня, але і з задоволенням представляти своїм друзям плоди вашої творчості - створення ще одного ідеального куточку в квартирі або будинку.

Для цього необхідно лише подивитись на планування ванної кімнати свіжим поглядом, і вона заграє у вашій уяві новими кольорами і формами. Це тільки на перший погляд обробка підлоги і стін у ванній керамічною плиткою здасться чимось досить ординарним і не складним заняттям, для якого необхідна певна сума грошей, а далі дизайнери та майстер - плиточник зроблять все в кращому вигляді.

Однак на практиці часто виявляється, що варіантів укладання керамічної плитки, як і її стильового виконання, просто величезна кількість і не факт, що дизайн - студія запропонує найбільш підходящий для вас. Без багатьох самостійних рішень, які приймає замовник, тут не обійтися. Завданням дизайнерів буде зібрати всі ваші побажання і створити завершений стиль, застосувавши свої професійні навички.

Дуже часто замовник не знає, в якому стилі буде найліпше виглядати ванна кімната. Допомогти прийняти правильне рішення покликані різні каталоги, які випускають виробники керамічної плитки. У них розміщені фотографії або 3D моделі ванних кімнат із застосуванням тієї або іншої керамічної плитки і фризів.

Не заглиблюючись в різноманіття пропозицій і варіантів дизайну ванних кімнат, які пропонують виробники, дизайн - студії, інтернет - каталоги та інші джерела фотографій і зображень, розглянемо різні стилі, які найбільш популярні при формуванні дизайну ванної кімнати.

Вічна класика

Традиційний або класичний варіант оздоблення керамічною плиткою в дизайні ванної кімнати розділяє стіни на горизонтальні зони, розмежовані бордюром:

Першу - більш темну і розташовану внизу.

Другу - світлу, розташовану вгорі.

Такий варіант відмінно підійде прихильникам класики і традицій, однак і його можна урізноманітнити, помінявши тональності місцями або розділивши бордюром не верхню і нижню частину, а, наприклад, праву і ліву. Відомий малюнок з плитки, розташованої в шаховому порядку, теж можна обіграти, ромбічний орнамент на стіні додасть ванній кімнаті незвичності і шарму.

Також не варто забувати про одиночні плитки, вони створюють яскраву контрастну пляму, розбавляючи навіть найбільш консервативний інтер'єр ванної кімнати.

Ближче до природи

Кахель - це один з найбільш екологічних матеріалів, дизайнери люблять використовувати для декору кахельні плитки з імітацією поверхонь різних текстур. Це текстиль, камінь і навіть метал, таким чином можна розбавити одноманітну поверхню стін і надати ванній кімнаті естетику екологічності, яка особливо популярна в даний час.

Мозаїка

Керамічна мозаїка за своїми властивостями збігається із звичайною керамічною плиткою. Її відрізняє велика різноманітність забарвлень, форм і інших варіацій. Можна підібрати матову, блискучу або прозору поверхню керамічної мозаїки для ванної кімнати. Вона також може імітувати безліч поверхонь, тому варіантів використання мозаїки дуже багато.

Фотоплитка для ванної

Фотоплитка - це керамічна плитка, на яку нанесена фотографія або якесь зображення, малюнок і т.д. Це можуть бути плитки з однаковим малюнком, комплекс керамічного фотопанно або фотозображення. Особлива популярність фотоплитки в даний час обумовлена тим, що вона надає можливість проявляти унікальну фантазію і створювати дійсно неповторний дизайн ванної. Даний матеріал дозволяє створити загальний настрій і розмістити на стінах улюблені фотографії або малюнки.

Також для створення гарного дизайну ванної кімнати, можна використовувати керамограніт, скляні блоки і кахельну плитку з малюнками ручної роботи.


Приєднуйся до нас

Ви підписані розсилку!

Перевірте правильність вводу електронної пошти.