мобільні додатки Каталог товарів

Інтернет-магазин Нова Лінія: купувати – вигідно, контролювати - легко

08.02.2011

Ця пропозиція для керівників підприємств, що мають розгалужену структуру офісів в інших містах. Для тих, хто прагне планувати та контролювати витрати або має на меті централізувати річні закупівлі для поточних потреб підприємства

Інтернет-магазин Нова Лінія пропонує зручний і швидкий спосіб придбання більш ніж 100000 найменувань товарів. Це будівельні товари, інструменти, товари для офісу, декор, сувеніри, посуд, сантехніка, електротовари, теплотехніка, побутова хімія та багато іншого.

Повний контроль над замовленнями

Ми забезпечимо комфортну купівлю необхідних товарів та можливість повного контролю стану замовлень, а саме - створимо на сайті профіль для вашого підрозділу, що буде також доступний вашому головному офісу. Контролююча особа в реальному режимі часу може бачити та коригувати замовлення. Цілковита прозорість у цінах та асортименті унеможливить зловживання.

Працюємо по всій території України

17 торгівельних центрів виконують роль складів. Вам не потрібно нікуди їхати – опція відбору конкретного гіпермаркету дасть вам можливість бачити поточну ціну та наявність товару у вашому місті. Товар, якого ви не знайшли в інтернет-магазині, але він є в торгівельному центрі, буде додано у замовлення на вашу вимогу.

Дисконт

Ви гарантовано отримаєте дисконтну картку. Це дасть вам змогу купувати велику кількість товарів зі знижкою до 7%.

Власний менеджер

У процесі обслуговування замовлень з вами контактує менеджер, що закріплений за вашим підприємством.

Бронювання

Ми гарантуємо, що зарезервований під ваше замовлення товар буде в наявності протягом трьох поточних днів. На ціни, що вказані у вашому рахунку накладається броня на три банківські дні, відтепер подорожчання після оплати перестало бути проблемою.

Єдиний рахунок

Платежі приймаються на єдиний рахунок інтернет-магазину, значно полегшує ведення обліку.

Доставка

У містах, де є торгівельні центри Нова Лінія, ми доставимо вам замовлення власною службою доставки. Зазвичай, доставка виконується «сьогодні-на-завтра». Доставка в інші міста виконується послугами сторонніх перевізників.

Сервіс

З державними установами працюємо на договірних умовах.

На відповідний товар надається гарантія виробника.

На відповідний товар надаються сертифікати відповідності.

Докладнішу інформацію можна отримати за тел: 044 393-76-26, 095 26-90-900 або написавши запит на електронну адресу


Приєднуйся до нас

Ви підписані розсилку!

Перевірте правильність вводу електронної пошти.