мобільні додатки Каталог товарів

Люстра - королева світильників

Різноманіття видів і форм такого освітлювального приладу, як люстра, просто вражає: люстри-підвіси, припотолочні люстри, люстри з абажуром, класичні та сучасні люстри, і, звичайно, найрозкішніші - кришталеві люстри.

Люстри-підвіси можуть бути виконані як в класичному, так і ультрасучасному стилі. Вони складаються з одного, максимум двох плафонів, які кріпляться на довгому шнурі або струні. Матеріалом для плафонів може служити скло, пластик або тканина, форми і кольори різноманітні. Такі люстри добре виглядають над столом в кухні або їдальні.

Припотолочні люстри більше підходять для кімнат з невисокими стелями. Їх плафони виготовляють зі скла або пластику найчастіше геометричної форми, наприклад, у вигляді кулі чи паралелепіпеда. Як правило, такі люстри розміщують в прихожій, ванній або дитячій кімнаті.

Люстра з абажуром - це різновид підвісних світильників. Абажури найчастіше виготовляють з тканини або пластика. Щільний абажур пропускає менше світла в порівнянні з прозорим плафоном, що надає кімнаті таємничий і романтичний вигляд. Їх можна використовувати в кухнях, спальнях, а також у вітальнях, які мають сільський стиль або стиль модерн.

Класична люстра - назва говорить вже сама за себе. Це люстри консервативного дизайну. Плафони для них, як правило, виготовляють, використовуючи прозоре або матове скло. Класичну люстру можна підібрати практично для будь-якого інтер'єру.

Класичні люстри мають безліч різновидів. Наприклад, люстри «флористика», стилістика яких заснована на «рослинно-квітковому» дизайні. Або сучасні люстри, так звані, люстри «модерн», мають ультрасучасний дизайн, які найчастіше виготовляють із сталі і матового скла. Зовнішній вигляд люстр «модерн» залежить від фантазії конкретного дизайнера.

Кришталева люстра - це також різновид люстри класичної, в декоративній обробці якої використовується кришталь. Така люстра виглядає не просто красиво, до неї більше підходять епітети: чудово, вишукано, казково ... Місце кришталевої люстри, звичайно, в кімнаті з високими стелями і розкішним інтер'єром.

При виборі люстри також треба враховувати тип стелі. Для бетонних стель ідеальні люстри, які підвішуються на гачок. Якщо ж у вас підвісна стеля, матеріалом для якого служить армований гіпс, гіпсокартон, мінераловатні плити, пластик, дерево або будь-який інший матеріал, то вибирайте люстри зі стельовим кріпленням. Вони приєднуються до стелі через спеціальну скобу або корпус.


Приєднуйся до нас

Ви підписані розсилку!

Перевірте правильність вводу електронної пошти.