мобільні додатки Каталог товарів

Міні-мийка: чистимо швидко і дбайливо

15.08.2010

Міні-мийка - кращий друг автомобіліста і садівника. Широка сфера застосування, велика продуктивність, висока якість прибирання, зручність користування, невисока ціна сприяють все більшій популярності цих побутових апаратів високого тиску. Міні-мийка допоможе швидко та ефективно впоратися з очищенням забруднення на різних площах. Вона буде корисна на будівництві, на виробництві, на автозаправній станції, на дачі Використовуючи миючі засоби для побутових міні-мийок, можна дбайливо очистити необхідні поверхні та надати їм бездоганної чистоти.

Підбираємо параметри

При покупці міні-мийки варто вивчити її технічні характеристики. Необхідно враховувати, де вона буде використовуватися, для чого, з якою частотою і тривалістю. У першу чергу варто звернути увагу на такий параметр як продуктивність - кількість витрати води на годину або хвилину. Зазвичай міні-мийки витрачають від 7 до 12 літрів на хвилину. Для ефективного миття важливим параметром є і тиск. Для миття автомобіля необхідно 120-130 бар. Забір води міні-мийки також здійснюють по-різному. Одні працюють тільки від водопроводу, а є такі, які можуть втягувати воду з ємкості. Залежно від класу і вартості, комплектація насадок і аксесуарів може змінюватися. Зазвичай в стандартний комплект входить: шланг високого тиску, насадка з регулюванням тиску, штуцер. Насадки значно розширюють сферу застосування міні-мийок. Грязьова насадка (фреза) дозволить чистити фасади. Тверді підлоги на великій площі, асфальтовані доріжки ідеально очистить насадка-щітка. Розбризкуюча насадка, завдяки тому, що забезпечує охоплення великої площі, дає можливість поливати рослини в саду чи на городі.

Продовжуємо життя міні-мийки

Є кілька простих правил, які допоможуть продовжити термін експлуатації міні-мийки. В інструкції може бути написано, що час безперервної роботи побутової міні-мийки становить два-три години або більше. Але якщо в роботі міні-мийки робити перерви кожні 20-30 хвилин, апарат прослужить довше. Апарат не має працювати вхолосту, так як це впливає на знос деталей міні-мийки.  Під час роботи не можна наступати на шланг, перегинати його. При покупці краще вибирати модель із спеціальним барабаном для шлангу. У холодну пору року міні-мийки необхідно зберігати в теплому приміщенні.

Купуємо міні-мийку

Інтернет-магазин Нова Лінія пропонує міні-мийки відомих виробників: Bosch, Kärcher, Powerplus. Ви можете знайти їх у розділі Обладнання для води в Інструментах. Залежно від потреб, завдань і побажань, Ви можете придбати як побутову міні-мийку для домашніх потреб, так і  професійну - для інтенсивного користування. На кожен апарат надається гарантія від виробника і комплект оснащення.

Приємних Вам покупок в інтернет-магазині Нова Лінія!


Приєднуйся до нас

Ви підписані розсилку!

Перевірте правильність вводу електронної пошти.