мобільні додатки Каталог товарів

Новорічні знижки в інтернет-магазині Нова Лінія!

23.11.2010

Кінець грудня не за горами, а стільки всього необхідно купити! Саме в цей період наші витрати значно збільшуються. Ми святкуємо Різдво і Новий рік, приймаємо гостей, відвідуємо родичів. Для всього цього необхідно значну кількість часу і грошей. А ще треба і в будинку дещо підремонтувати, прикрасити і привести в порядок.

Інтернет-магазин Нова Лінія допоможе Вам вирішити ці завдання максимально вигідно і дарує всім покупцям знижку* 5%.

Для отримання знижки необхідно всього лише пройти 3 прості кроки:

 1. Зареєструватися на сайті інтернет-магазину Нова Лінія чи увійти в свій існуючий профіль, вказавши логін і пароль.
 2. У персональному розділі в полі "Код бонусної картки" ввести номер купона "33346650" для отримання знижки.
 3. Зберегти введену інформацію.
 4. Тепер, здійснюючи покупки в інтернет-магазині Нова Лінія, Ви автоматично будете отримувати знижку. Поспішайте, оскільки період дії купона обмежений у часі - з 23 листопада до 31 грудня 2010 року.

  Якщо Ви власник бонусної карти - допишіть цю інформацію в коментарі, та вкажіть номер карти. Бонуси будуть Вам нараховані як зазвичай.

  Купуйте товари в інтернет-магазині не відходячи від комп'ютера. Новорічну ялинку, прикраси, іграшки, сувеніри, піротехніка, товари для ремонту, для прибирання - замовляйте тисячі товарів для будівництва, ремонту та декору в інтернет-магазині Нова Лінія і економте 5%.

  Зверніть увагу: знижка 5% поширюється тільки на замовлення, зроблені в інтернет-магазині. Тому, якщо Ви забираєте замовлення в торговому центрі самовивозом, зверніться у відділ безготівкового розрахунку з номером вашого замовлення, отримайте бланк замовлення та напишіть на ньому 8-значний номер вашої бонусної карти. Далі, збланком замовлення зверніться до продавця у відповідному відділі ТЦ, отримайте ваш товар і при розрахунку на касі пред'явіть бланк замовлення касиру. Після розрахунку поверніть бланк замовлення у відділ безготівкового розрахунку. Бонуси будуть нараховані вам у звичайному порядку.

  *Під знижкою 5% мається на увазі знижка на ассортимент, що підпадає під знижку в ТЦ. Знижка не розповсюджується на акційний товар.

  Шановні покупці! Просимо Вас із розумінням поставитися до можливих збоїв. Техніка є техніка. Якщо Ви помітили невідповідність ціни в замовленні і ціна в інтернет-магазині відрізняється в більшу сторону, зателефонуйте нам за номером 050 26-90-900 або ж замовте зворотний дзвінок. Ми перерахуємо вартість Вашого замовлення з урахуванням знижки.

  Приємних покупок в інтернет-магазині Нова Лінія!


Приєднуйся до нас

Ви підписані розсилку!

Перевірте правильність вводу електронної пошти.