мобільні додатки Каталог товарів

Оформлення підлоги у вітальні

21.01.2013

Безумовно, найбільш ефектним приміщенням у будинку або квартирі є вітальня. У ній приймають гостей, влаштовують вечірки і сімейні посиденьки. Ось чому до оформлення підлоги у вітальні пред'являють такі вимоги як красивий вигляд, легкість у догляді, зносостійкість і, що важливо, оригінальність.

Вибір паркету в якості покриття для підлоги говорить про високий статус господарів. При виробництві штучного паркету, як правило, використовуються цінні породи дерева - дуб, карельська береза, червоне дерево. Природна краса їх деревини надає вітальні дійсно розкішний вигляд. Штучний паркет можна укладати «ялинкою» (це найпоширеніший спосіб нашого радянського минулого), «плетінкою» (з поздовжніх і поперечних планок, переплетених між собою), «квадратами» або ще приблизно 300 різними способами. Сучасний паркет при виготовленні ріжуть лазером, що дозволяє надавати поверхні підлоги майже монолітний вигляд.

У вітальні можна настелити також підлогу з паркетних дощок. З одного боку, своїми розмірами вони нагадують дошки для підлоги, а з іншого боку, малюнок планок їх верхнього шару імітує штучний паркет. Паркетні дошки роблять двошаровими, їх нижня частина виготовляється з берези або сосни, а поверх накладається 4 мм дерева цінних порід. До достоїнств паркетних дощок відноситься те, що вони продаються повністю обробленими на заводі, і після укладання підлога готова до експлуатації відразу. Роботи з настилу займають значно менше часу, оскільки не потрібні складні і тривалі процедури такі, як шліфування і лакування. Такий варіант оформлення вітальні не сильно вдарить по кишені, а підлога буде виглядати чудово.

Ще більш економним варіантом, який цілком справляється із завданням імітації дерева, є ламінат. Це дуже популярне і недороге покриття для підлоги, досить зносостійке і просте в укладанні. Купувати ламінат радять з невеликим запасом, оскільки в разі пошкодження однієї з планок можна просто замінити її новою. Дуже часто практикують укладання ламінату двох кольорів, виділяючи таким чином у вітальні різні зони.

Килимові покриття - килимова плитка і ковролін виготовляються з чистої вовни або синтетики (наприклад, поліаміду, нейлону), або комбінуючи те й інше. Звичайно, любителям натурального більше до душі будуть чистововняні покриття для підлоги, але треба пам'ятати, що у такого матеріалу є ряд недоліків, наприклад: при виведенні плям можлива низька стійкість фарби, накопичення статичної електрики, схильність до впливу молі. Ковроліни з синтетики служать довше. Їх обробляють антибактеріальними, антистатичними, світлостійкими і брудовідштовхуючими засобами, тому міцність на знос у них іноді просто вражає! До того ж зовнішній вигляд таких «одежинок для підлоги» дуже різноманітний, і здатний задовольнити смак найвибагливішого покупця.


Приєднуйся до нас

Ви підписані розсилку!

Перевірте правильність вводу електронної пошти.