мобільні додатки Каталог товарів

Ондулін

02.02.2013

Ондулін - один з видів єврошиферу, хвилястий і легкий листовий матеріал, який володіє високим ступенем захисту від дії несприятливих природних факторів. Він складається з бітуму, гуми, органічних волокон, мінеральних речовин і пігментів, і не містить шкідливих для людини елементів, тобто безпечний і екологічний. З ним зручно працювати при нерівності даху, так як його легко згинати в довжину. Ондулін довговічний, екологічно безпечний, міцний, стійкий до температурних перепадів. Має матові кольори - червоний, зелений, коричневий і чорний.

Якщо ви вибрали для покрівлі ондулін, то монтаж його не займе багато часу і сил. Крім будинку або котеджу, укласти ондулін можна на лазню, господарські будівлі або накрити ним альтанку. Матеріал ондулін багатошаровий, тому покрівля практично безшумна, а якщо покрівлю ще додатково утеплити, то звукоізоляція досягне 100%. При монтажі ондуліна по ньому спокійно можна ходити, він не помнеться і не деформується. Ціна на ондулін не може не радувати. У порівнянні з металочерепицею або м'якою покрівлею, він коштує приблизно в 2 рази дешевше.

На відміну від інших покрівельних матеріалів допускається укладання ондуліну на стару покрівлю і це суттєво може знизити витрати на проведення ремонтних робіт. Також листи ондуліна можна використовувати при облицюванні вертикальних поверхонь.

Ондулін дуже стійкий до різних кліматичних умов, він спокійно переносить і сонце, і мороз. При правильно виконаній обрешітці така покрівля витримує значне снігове навантаження.

Якщо ви будете робити монтаж ондуліну на житлову частину, то необхідно також передбачити монтаж гідроізоляції і пароізоляції. Це допоможе створити сприятливий мікроклімат в приміщенні і запобігатиме впливу вологи і пари на покрівлю та стіни будівлі. Для нежитлових приміщень, або якщо ви робите монтаж ондуліну на не утеплене горище, не обов'язково застосовувати гідроізоляційні матеріали. Досить буде прокласти гідроізоляцію між горищем і житловим приміщенням по перекриттю.

Обрешітку під ондулін виконують з дерев'яних брусів, що мають переріз 40х60 мм. Крок обрешітки буде залежати від нахилу даху. Так, якщо нахил більше 15 °, то крок повинен бути не більше 610 мм., При 10-15 ° - не більше 450 мм. А ось якщо кут нахилу до 10 °, то необхідна суцільна обрешітка, для якої може використовуватися дошка, фанера або ОСБ плита.


Приєднуйся до нас

Ви підписані розсилку!

Перевірте правильність вводу електронної пошти.