мобільні додатки Каталог товарів

Самі кращі підлогові покриття від "Нової лінії"

12.07.2011

В існуючій великій різноманітності підлогових покриттів неважко заплутатися. Одні покриття на слуху і під ногами давно, і не викликають питань, інші, що увійшли до нашого побуту, радують доступністю і красою, але залишаються сумніви по частині їх оптимального застосування.

У цій статті ми розповімо Вам про деякі види покриттів для підлоги, які пропонує "Нова Лінія" : ламінат, лінолеум, паркет і ковролін.

Ламінат. Професійна назва підлогового покриття – ламінована підлога. Дошка ламінату складається з чотирьох шарів:

1. Нижній шар складається із спеціального покриття із стабілізуючою дією, покликаний для забезпечення вологонепроникності. Цей шар допомагає захистити дошки від деформацій.

2. Несучий шар - це спеціальна волокниста плита високої щільності з великою об'ємною вагою. Найчастіше цей шар ламінату виготовляють з HDF. Саме цей шар виконує найважливіші функції дошки ламінату по теплоізоляції і шумоізоляції. У несучому шарі вирізаний замок, який скріплює ламінат між собою.

3. Декоративний шар - це паперовий шар. На ньому наноситься малюнок дерева, плитки, каменю або іншої текстури.

4. Верхній шар складається із меламінової або акрилової смоли. Він забезпечує захист ламінату від ударних навантажень і стирання. В основному від верхнього шару залежить клас зносостійкості ламінату. А останнім часом цей шар став грати і декоративну роль - на нього наносять нерівності для кращої імітації структури дерева.

Ламінат

Основним критерієм якості ламінату є клас навантаження, який визначається за допомогою спеціальних тестів і показує, наскільки ламінат стійкий до механічних дій. При виборі класу ламінату слід орієнтуватися на приміщення у якому Ви збираєтеся стелити ламінат.

У інтернет-магазині "Нова Лінія" представлений ламінат трьох класів навантажень:

31 клас - для використання в приміщеннях із слабким навантаженням на підлогу. Термін служби такого ламінату в комерційних приміщеннях складає близько 2-3 років, а в домашніх умовах він може пролежати 10-12 років.

32 клас - для використання в приміщеннях з середнім навантаженням на підлогу. Термін служби ламінату 32 класу в комерційних приміщеннях складає 3-5 років, а в домашніх умовах - 12-15 років. Цей клас вважається найбільш оптимальним вибором для офісу і будинку.

33 клас - для використання в комерційних приміщеннях з інтенсивним навантаженням на підлогу. Термін служби близько 5-6 років. В домашніх умовах ламінат цього клас може прослужити 15-20 років. Особливістю ламінату 33 класу є те, що його зовнішній вигляд збережеться тривалий час.

Лінолеум - практичне і сучасне підлогове покриття. У інтернет-магазині "Нова Лінія" Ви зможете підібрати лінолеум для різних сфер застосування : побутовий і напівкомерційний. Побутовий лінолеум представлений як без основи, так і на спіненій і текстильній основі. Такий лінолеум дасть Вам можливість вибрати серед великої різноманітності забарвлень і дизайну. Лінолеум побутового класу відрізняється простотою монтажу і хорошими експлуатаційними показниками - при інтенсивному навантаженні такий лінолеум прослужить Вам біля 2-х років і довше в побутових умовах. По структурі напівкомерційний лінолеум подібний до побутового (основа декоративний шар, захисний шар). Основа у напівкомерційного лінолеуму буває спіненою і текстильною. На відміну від побутового напівкомерційний лінолеум виготовляється з підвищеною товщиною захисного шару і застосовується в офісних і громадських приміщеннях прохідних житлових кімнатах.

Класичним підлоговим покриттям, яке не втратило свою актуальність до сьогоднішнього дня, є паркет. Він відрізняється високою міцністю, звукоізоляцією і теплоізоляцією, і має приголомшливий зовнішній вигляд. Для виготовлення паркету використовуються породи дерев : дуб, ясен, клен, горіх, і інші.

Паркетна дошка - це міцне підлогове покриття, яке складається з трьох склеєних між собою шарів. Два нижні шари виготовляється з шпону хвойних порід, а верхній шар являє собою цінну породу деревини. Паркетна дошка поєднує в собі практичність ламінату і натуральність дерев'яної підлоги.

Також інтернет-магазин "Нова Лінія" надає великий вибір побутового і комерційного ковроліну. Ковролін - це підлогове покриття, яке не має певної довжини з дрібним малюнком, що повторюється. Побутовий ковролін виготовляють на різноманітній основі, наприклад: повсть, джут, гума і фелт. Застосовується він для домашніх приміщень заміських будинків і офісних приміщень з низьким і середнім навантаженням. Побутовий ковролін робиться у великій колірній гаммі і фактурі. Головною відмінністю домашнього ковроліну є м'якість і висота ворса, яка зазвичай починається від 1 см. Комерційний ковролін - це зносостійке і надійне килимове покриття, призначене для приміщень з високою прохідністю. Особливістю цього ковроліну є стійкість до стирання поверхні при механічній дії не змінюється колірна гамма і структура при вологому прибиранні, не піддається дії ультрафіолетових променів і не вигорає на сонці.

«Нова Лінія» пропонує широкий асортимент підлогових покриттів від кращих виробників - Classen, Kronoflooring, Tarkett, Enia, Reinkemeier, Royal Wood, а менеджери інтернет-магазину допоможуть Вам підібрати найкращий варіант і дадуть відповідь на усі питання, що цікавлять.


Приєднуйся до нас

Ви підписані розсилку!

Перевірте правильність вводу електронної пошти.