мобільні додатки Каталог товарів

Побутовий текстиль - подарунки на будь-який випадок

13.01.2011

Найкращі прояви любові - на ділі. Як то кажуть - красномовшіне слів твоїх говорять справи. Ми оточуємо близьких людей увагою і турботою, робимо все, щоб їм було добре. Так, іноді прості речі, дрібні подарунки в потрібний час, здатні найкраще розкрити ставлення до людини.

ковдра

Інтернет-магазин Нова Лінія допоможе Вам показати найкраще ставлення до близьких у святкові і в будні дні. Товари розділу Побутовий текстиль чудово підійдуть як потрібний та практичний подарунок на будь-який смак.

Ковдра. Вона може стати чудовим подарунком і проявом турботи. Адже кожна людина в середньому третину часу проводить уві сні. Якісний відпочинок під час сну багато в чому залежить саме від ковдри. Інтернет-магазин Нова Лінія пропонує ковдри з натуральних матеріалів - вовни, а також з полікотона і силікону.

Також, разом з ковдрою або окремо можна подарувати ортопедичну або звичайну подушки та постільну білизну. На вибір - найрізноманітніші забарвлення і розміри. Перо-пухові, пухові, силіконові, термочутливий віскоеластік, що вміє запам'ятовувати форму - на такій подушці ваша кохана людина гарантовано буде Вас згадувати перед сном.

подушки

У розділі Побутовий текстиль ви знайдете ще багато потрібних і корисних пропозицій. Багатий вибір килимків для ванної кімнати, циновок і бамбукових килимків різних кольорів і розмірів, скатертини, рушники. Вони стануть гарним подарунком друзям, родичам або знайомим.

Даруйте близьким і рідним потрібні речі і нехай вони відчують всю силу Вашої любові і турботи до них!

Приємних покупок в інтернет-магазині Нова Лінія!Приєднуйся до нас

Ви підписані розсилку!

Перевірте правильність вводу електронної пошти.