Каталог товарів
Виберіть магазин
Закрити
Доставляємо замовлення по всій Україні!
Від вибраного магазину залежить наявність та ціна
Київ, Бальзака
Київ, Чабани
Бориспіль
Буча

Львів
Луцьк
Ужгород

Дніпропетровськ
Запоріжжя
Харків
Кременчук

Одеса 1
Херсон
Одеса, Котовського
Київ, вул Бальзака 65/1
Київ, Чабани, Одеське шосе 8
Бориспіль, вул Горбатюка 2
Буча, вул. Нове Шосе 48
Львів, вул. Щирецька 7
Луцьк, вул. Шевченко 13-б
Ужгород, вул. Баб'яка 48
Дніпропетровськ, вул. Стартова 9-а
Запоріжжя, вул Нікопольське Шосе 1-е
Харків, пр. Гагаріна, 318-в
Кременчук, вул. Київська 66-г
Одеса, вул. Ленінградське шосе 8/2
Херсон, вул. Нафтовиків 37
Одеса, Новомиколаївська дорога, 3-й км
14 Січня 2013

QSB – вологостійка деревостружкова плита

QSB виготовляється зі спеціально відсортованої стружки, яка може забезпечити компактність і високу щільність всього профілю плити. А спеціальний клей, що використовується в процесі виробництва, дає можливість використовувати таку плиту у вологому середовищі.

Технологія виробництва QSB плити полягає в створенні її не методом пресування, а за допомогою динамічної накатки (як при виробництві листової сталі). Це дозволяє досягти високої щільності плит QSB (приблизно 800-900 кг на один кубічний метр).

Крім того, плити QSB покривають з двох сторін водовідштовхуючим лаком. Це дає можливість використовувати її в усіх сферах будівництва: для зовнішнього та внутрішнього оздоблення будівель, для зведення перегородок, в якості основи підлоги і крівлі, для виробництва меблів, дверей, сандвіч-панелей і різних фрагментів інтер’єру, тимчасових парканів, контейнерів, а також в якості багаторазової опалубки для монолітного будівництва.nl_qsb.jpg

Плити QSB легко можна піддавати всім видам механічної обробки, вони зовсім не поглинають вологу та не горять, добре зберігають тепло. Робота з плитами QSB не вимагає наявності спеціальних навиків. Матеріал не вибагливий в зберіганні, в тому числі на відкритому повітрі. Плити QSB по бажанню можна фарбувати, лакувати, клеїти на них шпалери, плитку або штучний камінь.

При використанні плит QSB потрібен мінімальний допуск по розміру і достатньо невелика кількість з’єднань при монтуванні. Такі плити володіють жорсткістю, міцністю і однорідністю, підходять для розпилу, фрезерування, свердління. Вони володіють відмінною стабільністю цвяхів при використанні навіть у вузьких місцях з країв, а також високим опором проти витягання гвинтів. Їх структура однорідна, саме цьому можливо використовувати плиту в усіх напрямках будівельних робіт.

QSB плити також підходять для виробництва упаковок, піддонів, комбінованих стінових конструкцій, конструкцій для виставкових стендів і т.д