мобільні додатки Каталог товарів

QSB – вологостійка деревостружкова плита

14.01.2013

QSB виготовляється зі спеціально відсортованої стружки, яка може забезпечити компактність і високу щільність всього профілю плити. А спеціальний клей, що використовується в процесі виробництва, дає можливість використовувати таку плиту у вологому середовищі.

Технологія виробництва QSB плити полягає в створенні її не методом пресування, а за допомогою динамічної накатки (як при виробництві листової сталі). Це дозволяє досягти високої щільності плит QSB (приблизно 800-900 кг на один кубічний метр).

Крім того, плити QSB покривають з двох сторін водовідштовхуючим лаком. Це дає можливість використовувати її в усіх сферах будівництва: для зовнішнього та внутрішнього оздоблення будівель, для зведення перегородок, в якості основи підлоги і крівлі, для виробництва меблів, дверей, сандвіч-панелей і різних фрагментів інтер’єру, тимчасових парканів, контейнерів, а також в якості багаторазової опалубки для монолітного будівництва.nl_qsb.jpg

Плити QSB легко можна піддавати всім видам механічної обробки, вони зовсім не поглинають вологу та не горять, добре зберігають тепло. Робота з плитами QSB не вимагає наявності спеціальних навиків. Матеріал не вибагливий в зберіганні, в тому числі на відкритому повітрі. Плити QSB по бажанню можна фарбувати, лакувати, клеїти на них шпалери, плитку або штучний камінь.

При використанні плит QSB потрібен мінімальний допуск по розміру і достатньо невелика кількість з’єднань при монтуванні. Такі плити володіють жорсткістю, міцністю і однорідністю, підходять для розпилу, фрезерування, свердління. Вони володіють відмінною стабільністю цвяхів при використанні навіть у вузьких місцях з країв, а також високим опором проти витягання гвинтів. Їх структура однорідна, саме цьому можливо використовувати плиту в усіх напрямках будівельних робіт.

QSB плити також підходять для виробництва упаковок, піддонів, комбінованих стінових конструкцій, конструкцій для виставкових стендів і т.д


Приєднуйся до нас

Ви підписані розсилку!

Перевірте правильність вводу електронної пошти.