мобільні додатки Каталог товарів

Ковролін Румба: красиво і практично

04.08.2010

Вибираючи підлогове покриття для дому або офісу, українці найчастіше зупиняють свій вибір на ковроліні. І це не дивно. Шумоізоляція, утеплення підлог, простота догляду і тривалий термін експлуатації - це ще не повний перелік переваг цього виду покриття. Будь-яке приміщення з ковроліном стає набагато затишнішим.

Реалізувати дизайнерські ідеї з цим матеріалом дуже легко: його можна нарізати під нестандартні розміри кімнати, краї обробити вже після нарізки необхідних розмірів, а на укладання ковроліну витрачається зовсім мало часу. Для тих, хто хоче зробити свій інтер'єр комфортним та оригінальним, інтернет-магазин Нова Лінія пропонує ковролін Румба за ціною 34,50 гривень за квадратний метр. Ковролін Румба, вітчизняного виробництва, виготовлений з поліпропілену і повсті. Висота ворсу - 3,5 мм, ширина - 3,5 м. Рекомендується для використання в офісах і квартирах. Його можна стелити на будь-яку основу, навіть на бетонну плиту.

Ковролін Румба

Для якісного та естетичного укладання ковроліну інтернет-магазин Нова Лінія пропонує використовувати клей для приклеювання ковроліну, профіль декоративний для облаштування переходів, ніж для підрізування ковроліну, двосторонній скотч і елемент завершення інтер'єру - плінтус ПВХ.

Приємних покупок в інтернет-магазині Нова Лінія!


Приєднуйся до нас

Ви підписані розсилку!

Перевірте правильність вводу електронної пошти.