мобільні додатки Каталог товарів

Рушникосушарки водяні

03.01.2013

Водяні рушникосушарки (їх ще називають проточними) є частиною гарячого водопостачання або системи опалення квартири або будинку. Вони не тільки обігріють ванну кімнату і висушать рушники або інший текстиль, але і можуть служити чудовим дизайнерським елементом в інтер'єрі, так як мають величезне різноманіття форм і різні дизайнерські рішення.

На ринку сушильні водяні прилади представлені S, Н, М, F та іншими формами різних розмірів. Найбільшої уваги заслуговують моделі, виготовлені у формі «драбинки», так як вони дозволяють розмістити більше речей для просушки, і прискорюють сам процес сушіння, завдяки частішому розташуванню горизонтальних трубок. Деякі моделі укомплектовані верхньою полицею, що дозволяє додатково розміщувати текстильні речі та інші дрібниці.

Основними перевагами проточних рушникосушарок, в порівнянні з електричними, є: підтримка тепла, а також сухості у ванній кімнаті протягом опалювального сезону або в період роботи гарячого водопостачання; не споживання електроенергії, отже, не потрібне заземлення. Крім того, проточні рушникосушарки, що підключені до системи гарячого водопостачання відіграють роль "компенсуючої петлі", що дозволяє зняти температурну напругу-деформацію з труб.

У наших трубопроводах трапляються різноманітні сюрпризи: стрибки тиску, неякісна вода, гідроудари. В першу чергу, важлива товщина стінки труби рушникосушарки і матеріал, з якого вона виготовлена. Велике значення також треба надавати якості різьби, обробки торців, з'єднанню стояків (воно має бути досить щільне і надійне). Вразливим місцем у конструкції, яке найчастіше піддається корозії, є зварний шов (якщо труба зварна), його якість також дуже важлива.

Проблема в тому, що вода циркулює в системі гарячого водопостачання, перенасичена киснем. З'єднуючись з гарячою водою, він призводить до активної корозії внутрішніх частин металевих труб. Присутність в гарячій воді різних домішок, а також хімічних елементів (кальцію, заліза і т.д.), сприяє тому, що внутрішня поверхня рушникосушарок заростає різними відкладеннями. Тому, вибираючи проточну рушникосушарку для ванної, необхідно обов'язково звернути увагу і на ці фактори.Звичайно, краще вибирати рушникосушарки з нержавіючої сталі, вони мають найбільший термін експлуатації.

Установку проточної рушникосушарки краще довірити професіоналам, так як в цій справі багато тонкощів і в кожному конкретному випадку можливий свій варіант монтажу. Якщо Ви затіяли капітальний ремонт у ванній кімнаті, вам можуть запропонувати труби від стояка заховати в стіну, закривши в подальшому їх облицювальним матеріалом, таким як керамічна плитка, вагонка пластикова, панелі МДФ і т.д.


Приєднуйся до нас

Ви підписані розсилку!

Перевірте правильність вводу електронної пошти.