мобільні додатки Каталог товарів

Садова техніка в «Новій Лінії» - красивий сад без проблем!

01.07.2011

Передові технології не стоять на місці. З кожним днем з'являється нова техніка для уходу за садом. Вона допоможе Вам тримати сад в чистоті і порядку, але і економити час на його прибиранні. Ми пропонуємо Вам великий вибір садової техніки різних країн-виробників : Німеччина, Італія, Росія, США, КНР та інші.

У нашому магазині "Нова Лінія" Ви зможете знайти наступні товари за відходом саду :

  • бензопилабензопили. Незамінний інструмент для підрізування дерев і заготівлі дрів. Бензопили бувають трьох видів: побутові, напівпрофесійні і професійні. Побутові придбавають, коли потрібно підрізувати дерева і заготовити дрова для каміна. Ресурс роботи в середньому близько 20 годин експлуатації в місяць. Їх невелика потужність компенсується легкою вагою і зручністю в зверненні. Напівпрофесійні бензопили виконують різні роботи - від ремонтно-будівельних до валяння дерев. Професійні бензопили мають високу потужність. Найважливішою особливість їх являється здатність роботи без перерви до 8 годин. Ці бензопили роблять з міцних і якісних матеріалів. Найчастіше вони використовуються для лісозаготівель.
  • газонокосилкагазонокосарки. Призначені для підрізування трави. Вони оснащені спеціальними колесами при допомозі, яких легко управляти на нерівних ділянках землі. Електричні газонокосарки легкі у використанні і обслуговуванні, і у них доступна ціна. Такі газонокосарки мають особливість, що вони прив'язані до електрики. Бензинові газонокосарки використовують професіонали, яким треба обробляти великі площі. Вони зручні в експлуатації, мають великий термін служби і більше функціональні.
  • триммер. Незамінний помічник, за допомогою якого легко можна підрівняти траву біля огорож і квітників на невеликих ділянках. Також він допоможе Вам швидко і якісно позбавиться від бур'яну на садовій ділянці.
  • кущорізи. Використовуються для вирівнювання і формування «живої» загорожі, підрізування одиничних гілок дерев і кущів і розчищення площ для нової посадки.
  • мотокосамотокоси. Допоможуть Вам скосити велику кількість трави, зрізувати кущі та підліска. Вони можуть бути обладнані двох- чи чотиритактними бензиновими двигунами. Мотокоси можуть працювати тривалий час, що надзвичайно зручно на великих площах. При купівлі мотокоси потрібно звертати увагу на потужність, оскільки від неї залежить продуктивність і витрата палива.
  • ґрунтофрези. Відноситься до одного з самих затребуваних на сьогодні устаткування. Допоможуть швидко і якісно фрезерувати і розпушувати землю. Вони можуть бути горизонтальними і вертикальними з шириною захоплення до 6м. Лише за один прохід ґрунтофрез змізерніє ґрунт вирівнює і накочує верхній шар. Після такої обробки можна спокійно сіяти різноманітні овочі, рапс і злакові культури.

Купуючи товар в інтернет-магазині "Нова Лінія", Ви придбаваєте товар від кращих виробників: Німеччині, Італії, Росії, США, КНР і інші. Наші співробітники допоможуть Вам отримати усю інформацію по товару, що цікавить, і придбати за короткий час необхідну техніку. Для постійних покупців існує програма лояльності.


Приєднуйся до нас

Ви підписані розсилку!

Перевірте правильність вводу електронної пошти.