мобільні додатки Каталог товарів

Самовивезення: купуємо швидко і зручно

22.07.2010

Всі інтернет-магазини надають покупцям послугу доставки товару. Ця послуга користується великою популярністю. Тим не менш, дивлячись на монітор комп'ютера покупцеві іноді складно визначити, чи підходить товар, чи має необхідні якості. У таких випадках хочеться побачити річ або матеріал, помацати і т.д. Ось чому багато покупців забирають товар, зарезервований в інтернет-магазини, самовивозом.

Покупка в інтернет-магазині без доставки дуже проста справа. Спочатку покупець оформляє замовлення через корзину на сайті або по телефону. Потім працівники інтернет-магазину та мережі торговельних центрів «Нова Лінія» виконують резервування товару і повідомляють покупцеві номер інтернет-замовлення. Наступний етап - покупець прибуває в торговий центр «Нової Лінії» і придбає зарезервований товар.

У такого виду купівлі є безліч переваг. Об'єднує їх одна риса - економія часу. Отже, в першу чергу, не доводиться витрачати час на пошук товару в магазинах міста. Вибрати товар та оформити замовлення можна не виходячи з дому.

Також примітно, що деякі товари, наприклад сезонні, розкуповуються дуже швидко. Ціни на них можуть часто мінятися. Але якщо покупець зарезервує товар через інтернет-магазин «Нової Лінії», то може бути впевненим, що він буде на місці за ціною резервування протягом трьох днів.

При самовивезенні покупець забирає товар у зручний для себе час (а не чекає доставку), і в обраному магазині оплачує підходящим для себе способом. Щоб забрати товар, необхідно в торговому центрі підійти до стійки «Обробка замовлень інтернет-магазину», вона знаходиться в холі магазину, назвати номер інтернет-замовлення і отримати у працівника «Нової Лінії» (менеджера безготівкового розрахунку) документ на отримання товару. Після цього покупець забирає зарезервований товар у відповідному відділі магазину. На касі покупець віддає отриманий раніше документ касиру і оплачує замовлення.

Крім усього перерахованого вище, варто врахувати, що змінити склад замовлення покупець може просто поклавши необхідний товар у кошик безпосередньо в магазині. Якщо ж все-таки покупець вирішить, що доставка йому потрібна, то її завжди можна замовити в торговому центрі біля стійки з вивіскою «Доставка».

Також не забувайте скористатися бонусною карткою або можливістю отримати її.

Бажаємо Вам приємних покупок в мережі торгових центрів «Нова Лінія»!


Приєднуйся до нас

Ви підписані розсилку!

Перевірте правильність вводу електронної пошти.