мобільні додатки Каталог товарів

Сучасне будівництво – швидко та надовго

19.09.2010

Зводите невеличку прибудову? Будуєте заміський будинок на декілька поверхів? Затіяли ремонт у квартирі? У кожному з цих випадків левова частка витрат припадає на будівельні матеріали. Інтернет-магазин Нова Лінія дозволяє обрати та придбати величезну кількість будівельних матеріалів не виходячи з дому.

Асортимент будівельних матеріалів

Усі будівельні матеріали, які пропонує інтернет-магазин Нова Лінія, зібрані в окремій категорії.

У розділі Бетонні вироби є широкий вибір стінових матеріалів. Цегла та газобетонні блоки дозволять збудувати стіни за найсучаснішими стандартами – з високими звуко- і теплоізоляційними характеристиками, витривалі та надійні. Тут же знаходяться азбестоцементні труби.

OSB, QSB, дошки для підлоги, дошки будівельні, ДСП, ДВП, фанера – знаходяться у розділі Дерево. Використовуйте натуральні матеріали з деревини для утеплення підлог, стін, для чорнової роботи тощо, і у Вашому домі буде затишно і комфортно.

Для конструювання дренажної системи в інтернет-магазині підібрані різноманітні складові. Труби, жолоби водостічні, з’єднувачі, тримачі, заглушки, кронштейни, муфти, хомути різних кольорів та з сучасних надійних матеріалів знаходяться у розділі Дренажні системи, в підрозділі Системи водостоків. Окремої уваги заслуговують каналізаційні люки. Вони виконані з високоміцних полімерів і здатні витримати навантаження до 2 тис. кг.

Щоб у приміщенні взимку було тепло, а влітку зайве тепло не проникало усередину, доречно використовувати ізоляційні матеріали. Використання мінеральної вати, пінопласту, пінополістиролу у комплексі з відповідними ізоляційними плівками зекономлять електроенергію та кошти на опалення. Ці матеріали знаходяться у розділі товарів Ізоляційні матеріали.

Жодне будівництво не обійдеться без різноманітних цвяхів, дюбелів, скоб, шурупів, саморізів чи анкерів. Ці важливі дрібнички зібрані у розділі Кріплення.

У розділі Покрівля пропонуються різноманітні покрівельні матеріали. Шифер, ондулін, черепиця, профнастил, гуттаніт та необхідні для зведення покрівлі руберойд, мансардні вікна та комплектуючі від ведучих виробників представлені у широкому асортименті.

Цемент, гіпс, вапно, керамзит, пісок, щебінь, крейда та сажа знаходяться у розділі Будівельні суміші.

Для офісних перегородок, навісів і козирків, світлопропускаючої покрівлі, скління даху та вітражів використовують полікарбонат. Цей вид матеріалів, а також комплектуючі до нього, знаходяться у розділі Полікарбонат.

Для швидкого зведення огорожі навколо ділянки, для створення газонної огорожі використовуйте сітку рабицю чи секційні огороджувальні матеріали. Вони знаходяться у розділі Огорожі.

Сайдинг будівель сьогодні набуває популярності. В інтернет-магазині Нова Лінія є все необхідне для сайдингу. Це і панелі (стельові та стінові), і комплектуючі (профілі та кути), які знаходяться у розділі Сайдинг.

У розділі Метал можна придбати оцинковані листи, а також сітки зварні кладочні, штукатурні, полімерні.

Купуйте із задоволенням

Приємною особливістю будівельних матеріалів є їхня взаємозамінність. Завдяки багатому асортименту інтернет-магазину Нова Лінія, будівельні матеріали можна підібрати саме під Ваші потреби та побажання. На будь-якому етапі покупки менеджери інтернет-магазину готові допомогти та проконсультувати.

Будівельні мрії та ідеї покупців інтернет-магазину Нова Лінія втілюються у життя швидко та надовго! Якщо Ви бажаєте замовити будівельні матеріали – телефонуйте за номерами: 044 393-76-26, 095 26-90-900.

Приємних покупок в інтернет-магазині Нова Лінія!


Приєднуйся до нас

Ви підписані розсилку!

Перевірте правильність вводу електронної пошти.