мобільні додатки Каталог товарів

Світильники вбудовувані стельові

01.02.2013

Вбудовувані точкові світильники стельові на сьогоднішній день є одними з найбільш популярних освітлювальних приладів. Сфера їх застосування досить широка: житлові будинки, офіси, магазини і громадські установи.

Вбудовувані світильники, перш за все, призначені для установки в натяжних і підвісних стелях, проте вони можуть також встановлюватися на стінах або інших конструкціях. У будь-якій кімнаті квартири або будинку знайдуть собі місце точкові світильники. Вони здатні змінити до невпізнанності простір приміщення. Встановлюючи такі світильники по периметру стелі, візуально ви збільшите її, і вона здаватиметься вище, а кімната більше. Світильники точкові оригінально підкреслять дизайн багатоярусної стелі. Якщо вмонтувати світлові точки в аркові прорізи, то вони додадуть кімнаті загадковий і романтичний вигляд.

Точкове освітлення можна використовувати не тільки для краси. Над робочою поверхнею кухні вони незамінні, якщо немає можливості встановити спот. Є спеціальні освітлювальні прилади, які встановлюють в полицях шаф, що допомагає зробити процес пошуку одягу більш зручним і швидким.

Також точкові світильники часто використовують у зовнішньому та ландшафтному освітленні. Дуже ефектно вони виглядають в поручнях веранди, на сходах, по периметру клумби або уздовж доріжок. Навіть можна підсвітити воду в басейні!

Перед покупкою точкових світильників, подивіться на свою стелю. Від її устрою буде залежати, які саме «точки» необхідні для освітлення кімнати. Для підвісних стель призначені врізні світильники. Вони ніби утоплені в стелю, майже не виступаючи за рівень її полотна. Такий різновид точкових світильників застосовується в будь-яких гіпсокартонних прорізах, для підсвічування ніш, шаф. Головна їх перевага - корпус світильника не видно, і світло виходить як би зі стелі.

Немає приводу відмовлятися від точкового освітлення, якщо ваша стеля не є натяжною. У таких випадках підходять накладні світильники. Лампа в них знаходиться нижче рівня стелі, відділяючись від нього платформою. Маючи таке розташування, галогенова лампа швидко охолоджується, що робить накладний світильник більш безпечним. В іншому технічні характеристики врізних та накладних світильників практично не відрізняються.

За структурою світильники точкові бувають поворотними і неповоротними. Поворотні повертаються навколо своєї осі, і їх промінь можна направляти куди завгодно. Їх добре використовувати у ванній кімнаті, прихожій або на туалетному столику над верхньою планкою дзеркала. Саме таке освітлення забезпечує ідеальне гоління і макіяж. Світильники неповоротні встановлюються раз і назавжди. Відсутність рухомої арматури компенсується хитромудрими формами цього різновиду «точок», наприклад, у вигляді крапель, кристалів, пелюсток.

І поворотні, і неповоротні точкові світильники виготовляють зі скла і металу, іноді - з латуні, термопластика. Кольори, як правило, чорний і білий, латунь, хром, бронза.

Точкові світильники завжди можна підібрати для будь-якої стелі, в незалежності від того, який матеріал використовували при її виготовленні: гіпсокартон, вагонка, дерево, модульні елементи у вигляді плит, панелей, рейок, касет і т.д.


Приєднуйся до нас

Ви підписані розсилку!

Перевірте правильність вводу електронної пошти.