мобільні додатки Каталог товарів

Ваші будови довговічні і надійні з магазином "Нова Лінія"

Цеглина - це штучний камінь, який, завдяки випаленню і обробці парою, має міцні властивості. Застосовується для будівельних і облицювальних робіт.

"Нова Лінія" пропонує великий вибір облицювальної і будівельної цегли. Ми постараємося трохи проінформувати Вас, яка цеглина у нас є у продажу і де її використовують.

Гіперпресована цегла

Гіперпресована цегла є відносно новим явищем на ринку. Облицювальну гиперприсованный цеглину виготовляють з білого високоякісного цементу, армуючих добавок, піску різних наповнювачів і кольорових пігментів за допомогою методів гіперпресування, вібропресування або вібролитва. Пластикові, поліуретанові і гіпсові форми використовуються при литві. Вона відмінно зарекомендувала себе на ринку. Ця цеглина має величезний попит на відміну від інших фасадних будівельних матеріалів, є не лише облицювальним матеріалом, але також конструкційним (тобто здатна нести навантаження, виступати стіною, що несе), а також має велику колірну гамму. Гіперпресована цеглина відштовхує від себе воду жири, бруд, і не виділяє в атмосферу токсинів, з легкістю очищається за допомогою будь-яких миючих засобів, які не містять абразивні частки. Ця цеглина не піддається гниттю і корозії, а ще і має хорошу здатність протистояти плісняві грибкам і бактеріям. Лабораторними дослідженнями підтверджується нетоксичність і антибактеріальний ефект. Гіперпресована цеглина - це екологічно чистий матеріал.

керамічну цеглу

Для зведення стін, що несуть і самонесущих, перегородок, одноповерхових і багатоповерхових будівель і споруд, кладки фундаментів, зовнішньої частини димарів, побутових і промислових печей, заповнення порожнеч в монолітно-бетонних конструкціях використовують керамічну цеглу. Розглянемо переваги облицювального і рядового (будівельного) керамічної цеглини. Керамічна облицювальна цеглина застосовується здебільш в усіх областях будівництва. Виготовляється за спеціальною технологією. Вона має бути не лише красивою але і надійною. Облицювальну керамічну цеглину застосовують при зведенні нових будівель, а також використовується в різних реставраційних роботах. Її застосовують при облицюванні цоколів будівель, стін, огорож і для внутрішнього дизайну.

Ракушняк

Ракушняк - це природний камінь, гірська порода, відноситься до чистих вапняків. Він не вступає в реакцію з речовинами, які містяться в інших будівельних і обробних матеріалах. Ракушняк є природним фільтром, збагачує повітря зіллю і йодом а також має антибактерицидну властивість (у людей, що знаходяться в такій атмосфері, піднімається життєвий тонус, покращується настрій, зміцнюється загальний стан організму). Він має допустиму стиранність (можна спокійно застосовувати для облицювання сходових маршів і вхідних груп жилих приміщень). Жароміцна порода. При будівництві житлових будинків заввишки не більше третього поверху природний камінь використовується в якості стінного матеріалу. У залізобетонному каркасному будівництві в якості перегородок і зовнішніх стін використовують ракушняк, а також застосовується при будівництві підсобних споруд, обгороджувань і т.п. Ще можна його використовувати у вигляді лицьової плитки для зовнішньої і внутрішньої обробки, декоративній обробці архітектурних елементів будівель і споруд, в проектуванні ландшафту ділянок і садів.

Силікатна цегла

Силікатна цегла - це суміш кварцового піску, повітряного вапна і води. Важливу роль грає звукоізоляція при зведенні міжквартирних або міжкімнатних стін. Порівнюючи з керамічною цеглиною, силікатна має велику щільність, тому менше проводить звук. Силікатну цеглину застосовують для кладки стовпів і стін в промисловому і цивільному будівництві. Теплозахисні властивості не дуже високі. А коефіцієнт влагопоглинання високий, це являється слідство меншої морозостійкість. При намоканні відразу ж зменшується в рази теплозахисні властивості.

Шамотна цегла

Шамотна цегла здебільш складається з 60-80% вогнетривкої глини, яку обпалюють за спеціальною технологією. До складу вогнетривкої цеглини, щоб вона була міцнішою, додають графітові і коксові добавки, і великі зерна кварцу, які надають своєрідне краплення зовнішньому вигляду. Цю цеглу широко використовують для кладки камінів і печей, тому що він випускається не лише в стандартному виконанні, але і може бути різної форми та розміри. Вона буває у формі трапеції, арки і клинка, що дуже цінується при кладці печей із складною формою. Поверхня печі, яка виконується з шамотної вогнетривкої цеглини, можна не штукатурити, а залишити такою. Жовто-коричнева текстура з характерними крапками дуже добре буде виглядати в інтер'єрі будь-якого приміщення. Цей вид цеглини є головним матеріалом для створення камінів, печей і димарів усіх типів і будь-якої складності. Використання якої-небудь іншої цеглини при будівництві печей і камінів, не допустимо, і може відразу привести до руйнування.

Купуючи цеглу в інтернет-магазині "Нова Лінія" наші співробітники допоможуть Вам визначитися з вибором, щоб Ваші будівлі стояли дуже довго. Для постійних покупців існує програма лояльності.


Приєднуйся до нас

Ви підписані розсилку!

Перевірте правильність вводу електронної пошти.