мобільні додатки Каталог товарів

Утеплення будинку

30.01.2013

Кожен з нас хоче мати затишний і теплий будинок. Для забезпечення тепла можна не витрачати багато грошей. Для зменшення втрати тепла використовуються різні утеплювальні засоби. Найбільш популярними утеплювачами можна вважати: пінопласт, скловату і мінеральну вату. Кожен з цих матеріалів, звичайно, має свої переваги та недоліки.

Пінопласт - утеплювальний матеріал, який являє собою пластмасові кульки, насичені газом і склеєні між собою. Він зручний для транспортування і укладання, тому що легкий сам по собі. При правильному утепленні пінопласт забезпечує високий рівень теплоізоляції. Його розмір, щільність, товщину і міцність вибирають в індивідуальному порядку, причому варіантів цих параметрів досить багато. Перевагою застосування пінопласту є те, що він не піддається біологічному впливу, іншими словами, не сприяє розвитку цвілі і вірусів. Завдяки вологостійкості матеріалу, йому не страшне підняття підземних вод. Для обробки пінопласту не потрібно спеціальних інструментів, достатньо звичайного гострого ножа. Він володіє достатньо хорошим рівнем вібро- і звукоізоляції.

До недоліків пінопласту відносять наступне:

- Через зовнішнє джерела вогню, не оброблений антипірином (речовиною, що захищає від займання) пінопласт схильний до займання, при цьому полум'я може швидко розходиться.

- Пінопласт руйнується від деяких технічних рідин.

Скловата - це матеріал, що складається з тонких волокон скла, він є екологічно чистим. Такий вид утеплювача має високий рівень тепло-звуко-і віброізоляції.

Також до переваг відносять:

- Компактність і легкість матеріалу, що зручно для транспортування;

- Слабку займистість, відсутність токсичних виділень, міцність, вологостійкість і стійкість до гниття.

Недоліком вважається необхідність при монтажі цього утеплювача забезпечувати працівнику захисні засоби.

Мінеральна вата - це волокна силікатних гірських порід та шлаків металургійного виробництва. Виробляється у вигляді плит і рулонів. Має високий рівень тепло-, вібро- і звукоізоляції. При просочуванні відразливими речовинами стає вологостійким. Не має властивості втрачати свої геометричні розміри, це забезпечує відсутність ізоляційних дірок. Такий утеплювач не здатний займатися й виділяти токсичні речовини.

Недоліки мінеральної вати: при тривалому впливі вологи, даний утеплювач може втратити до 40% своїх теплоізоляційних властивостей.

У висновку відзначимо, що пінопласт, скловата і мінвата підходять для утеплення стін, стелі, підлоги, горища, труб або інших компонентів житла та будівель, які потребують цього. Для того щоб визначиться, який з утеплювачів вибрати в кожному конкретному випадку, краще звернутися до фахівців.


Приєднуйся до нас

Ви підписані розсилку!

Перевірте правильність вводу електронної пошти.