мобільні додатки Каталог товарів

Вагонка пластикова

29.01.2013

Пластикова або вінілова вагонка - це досить таки практичний і недорогий матеріал для оздоблення приміщень будь-якого виду. Спосіб декорування стін і стель вагонкою поєднує в собі красу, економічність і простоту установки. Пластикова вагонка являє собою більш недорогу альтернативу іншим оздоблювальним матеріалам, наприклад, таким, як дерево, кахель, мармур, камінь і цегла.

Пластикові панелі виготовляються шляхом екструзії твердого ПВХ (полі-вініл-хлориду), використовуючи мінімальну включення пом'якшувача, вони не містять таких шкідливих компонентів як кадмій і азбест, при цьому володіючи безліччю переваг. ПВХ вагонка здатна швидко, і без традиційних для ремонту метушні і пилу, додати будь-якому приміщенню чудовий вигляд і досконалість за короткий час.

Вагонка пластикова випускається в різній тональності і має різні розміри панелей, завдяки чому дуже легко і просто підібрати необхідний декор і представити його візуально. За допомогою ПВХ вагонки ховаються всі нерівності і дефекти стін. Вона, на відміну від шпалер, не вимагає ретельної підготовки основи, а на відміну від гіпсокартону, буквально відразу після установки, надає завершений вигляд, і не вимагає шпаклівки, фарбування чи наклеювання шпалер.

Простота і швидкість монтажу пластикової вагонки дозволить багатьом покупцям самостійно, без витрат на ремонтну бригаду, швидко і легко встановити пластикові панелі в будь-якій кімнаті. Тут досить лише відсунути меблі, встановити монтажну рейку й прибити пластикову вагонку. При достатній підготовці до робіт, одну невелику кімнату можна оббити вагонкою за вихідні.

Також, завдяки своїй водостійкості і морозостійкості, вагонка ПВХ успішно застосовується для обробки балконів, покрівлі, невеликих будівель та інших об'єктів приватного та комерційного будівництва. Крім класичної білої вагонки, в асортименті магазинів представлена вагонка під різні породи дерева, а також різноманітних кольорів.

Протягом багатьох років експлуатації, вагонка зарекомендувала себе, як міцний і зносостійкий матеріал. Дивовижна практичність, зручність у використанні, еластичність і стійкість до пошкоджень - всім цим володіє вагонка пластикова. Крім чудових показників довговічності, ПВХ вагонка являє собою досить гігієнічний і невибагливий в експлуатації матеріал.

Пластини вагонки ПВХ мають внутрішню структуру у вигляді поздовжніх сот, що забезпечує високі тепло-і звукоізолюючі властивості.

Переваги вагонки пластикової:

1. Довговічна. Ідеальний зовнішній вигляд зберігається протягом 10 років при умовах експлуатації навіть в холодному кліматі. Стійка до впливу вологи та холоду.

2. Висока термостійкість. Експлуатується при температурі від -50 до +50 градусів.

3. Легкі у догляді. Вагонка пластикова очищається за допомогою будь-яких засобів, які не містять абразиви, хлор і кислоти.


Приєднуйся до нас

Ви підписані розсилку!

Перевірте правильність вводу електронної пошти.