Каталог товарів
Виберіть магазин
Закрити
Доставляємо замовлення по всій Україні!
Від вибраного магазину залежить наявність та ціна
Київ, Бальзака
Київ, Чабани
Бориспіль
Буча

Львів
Луцьк
Ужгород

Дніпропетровськ
Запоріжжя
Харків
Кременчук

Одеса 1
Херсон
Одеса, Котовського
Київ, вул Бальзака 65/1
Київ, Чабани, Одеське шосе 8
Бориспіль, вул Горбатюка 2
Буча, вул. Нове Шосе 48
Львів, вул. Щирецька 7
Луцьк, вул. Шевченко 13-б
Ужгород, вул. Баб'яка 48
Дніпропетровськ, вул. Стартова 9-а
Запоріжжя, вул Нікопольське Шосе 1-е
Харків, пр. Гагаріна, 318-в
Кременчук, вул. Київська 66-г
Одеса, вул. Ленінградське шосе 8/2
Херсон, вул. Нафтовиків 37
Одеса, Новомиколаївська дорога, 3-й км
27 Листопада 2012

Встановлення міжкімнатних дверей


Процес установки міжкімнатних дверей не дуже складний. Головне уважно і охайно виконувати інструкцію, наведену нижче, і у вас все вийде.

Врізку петель і замка довірте професіоналам, тут необхідний спеціальний електроінструмент.

Матеріали та інструменти

Монтажна піна, саморізи, маленькі цвяхи для лиштвы, 8 дерев'яних клинів і 3 розпірки, малярний скотч, рівень, викрутка або шуруповерт, ножівка по дереву, стусло.

Перед початком установки перевірте комплектацію, а також відповідність розмірів коробки, полотна і проходу.

1 етап - складання коробки

Перед тим, як приступити до складання коробки, необхідно відторцевати бічні частини коробки, тобто зробити зазор між підлогою й дверним полотном, враховуючи висоту покриття для підлоги (зазвичай роблять зазор 10 мм.). З відрізаних частин можна виготовити клини. Потім з'єднайте деталі коробки саморізами.

2 етап - установка коробки

Зафіксуйте за допомогою клинів верхню частину коробки. Клини розміщують на рівні стику бокових і верхньої частин коробки (в кутах прорізу). Перед фіксацією клинами, в нижній частині коробки, вирівняйте петлеву сторону, перевіряючи рівнем в двох площинах. Потім перевірте відстань внизу і зверху коробки, воно повинно складати ширину полотна дверей плюс зазори 5 мм. (наприклад, при ширині дверного полотна 700 мм, потрібну відстань отримуємо в 705 мм.). За допомогою клинів зафіксуйте нижню частину коробки. Встановіть розпірку внизу (в даному випадку в 705 мм.) жорстко, строго напроти нижніх клинів.

3 етап - установка дверного полотна

Навісьте полотно. Обов'язково перевірте рівність закриття дверей. Трохи нижче ручки і в районі верхньої петлі встановіть додаткові клини і розпірки. Ще раз перевірте зазори, утворені між коробкою і полотном двері. Відкрийте двері, вони не повинні мимовільно закриватися або відкриватися.

Потім за допомогою монтажної піни запіньте коробку, попередньо у прорізі потрібно прибрати пил (використовуйте пульверизатор з водою). Врахуйте, піна отруйна, вона може пошкодити на коробці лак. Щоб цього уникнути, охайно проклейте коробку малярним скотчем. Також врахуйте, що при висиханні піна збільшується в обсязі, тому наносите її тонким шаром.

Почекайте, поки піна висохне (не менше 12 годин). Потім акуратно витягніть клини (або обріжте), зніміть розпірки, зріжте ножем виступаючу піну.

4 етап - установка добірного елементу

Якщо товщина вашої стіни більше ширини коробки, то необхідно буде закрити її добірним елементом. Для цього виміряйте відстань між краєм коробки і краєм стіни. За допомогою ножівки необхідно обрізати добірну планку під розмір отриманого відстані, враховуючи паз. Вставте в паз добірний елемент і запіньте в декількох місцях. Дочекайтеся повного висихання піни.

5 етап - встановлення лиштви

Прикладіть спочатку бічну лиштву (кожну зі свого боку) і відміряйте, скільки необхідно від них відрізати. За допомогою стусла відріжте ножівкою зайве під кутом 45 гр. Зафіксуйте наличники за допомогою маленьких цвяшків без капелюшків. Врахуйте, що з того боку, де розташовані петлі, краще відступити 5-10 мм, щоб уникнути скрипу дверей. Потім прикладіть верхню лиштву під верхні краї бічних, розмітьте. Після обрізки закріпіть цвяхами.

Міжкімнатні двері встановлені. Сподіваємося, у вас все вийшло.