мобільні додатки Каталог товарів

Встановлення міжкімнатних дверей

27.11.2012

Процес установки міжкімнатних дверей не дуже складний. Головне уважно і охайно виконувати інструкцію, наведену нижче, і у вас все вийде.

Врізку петель і замка довірте професіоналам, тут необхідний спеціальний електроінструмент.

Матеріали та інструменти

Монтажна піна, саморізи, маленькі цвяхи для лиштвы, 8 дерев'яних клинів і 3 розпірки, малярний скотч, рівень, викрутка або шуруповерт, ножівка по дереву, стусло.

Перед початком установки перевірте комплектацію, а також відповідність розмірів коробки, полотна і проходу.

1 етап - складання коробки

Перед тим, як приступити до складання коробки, необхідно відторцевати бічні частини коробки, тобто зробити зазор між підлогою й дверним полотном, враховуючи висоту покриття для підлоги (зазвичай роблять зазор 10 мм.). З відрізаних частин можна виготовити клини. Потім з'єднайте деталі коробки саморізами.

2 етап - установка коробки

Зафіксуйте за допомогою клинів верхню частину коробки. Клини розміщують на рівні стику бокових і верхньої частин коробки (в кутах прорізу). Перед фіксацією клинами, в нижній частині коробки, вирівняйте петлеву сторону, перевіряючи рівнем в двох площинах. Потім перевірте відстань внизу і зверху коробки, воно повинно складати ширину полотна дверей плюс зазори 5 мм. (наприклад, при ширині дверного полотна 700 мм, потрібну відстань отримуємо в 705 мм.). За допомогою клинів зафіксуйте нижню частину коробки. Встановіть розпірку внизу (в даному випадку в 705 мм.) жорстко, строго напроти нижніх клинів.

3 етап - установка дверного полотна

Навісьте полотно. Обов'язково перевірте рівність закриття дверей. Трохи нижче ручки і в районі верхньої петлі встановіть додаткові клини і розпірки. Ще раз перевірте зазори, утворені між коробкою і полотном двері. Відкрийте двері, вони не повинні мимовільно закриватися або відкриватися.

Потім за допомогою монтажної піни запіньте коробку, попередньо у прорізі потрібно прибрати пил (використовуйте пульверизатор з водою). Врахуйте, піна отруйна, вона може пошкодити на коробці лак. Щоб цього уникнути, охайно проклейте коробку малярним скотчем. Також врахуйте, що при висиханні піна збільшується в обсязі, тому наносите її тонким шаром.

Почекайте, поки піна висохне (не менше 12 годин). Потім акуратно витягніть клини (або обріжте), зніміть розпірки, зріжте ножем виступаючу піну.

4 етап - установка добірного елементу

Якщо товщина вашої стіни більше ширини коробки, то необхідно буде закрити її добірним елементом. Для цього виміряйте відстань між краєм коробки і краєм стіни. За допомогою ножівки необхідно обрізати добірну планку під розмір отриманого відстані, враховуючи паз. Вставте в паз добірний елемент і запіньте в декількох місцях. Дочекайтеся повного висихання піни.

5 етап - встановлення лиштви

Прикладіть спочатку бічну лиштву (кожну зі свого боку) і відміряйте, скільки необхідно від них відрізати. За допомогою стусла відріжте ножівкою зайве під кутом 45 гр. Зафіксуйте наличники за допомогою маленьких цвяшків без капелюшків. Врахуйте, що з того боку, де розташовані петлі, краще відступити 5-10 мм, щоб уникнути скрипу дверей. Потім прикладіть верхню лиштву під верхні краї бічних, розмітьте. Після обрізки закріпіть цвяхами.

Міжкімнатні двері встановлені. Сподіваємося, у вас все вийшло.


Приєднуйся до нас

Ви підписані розсилку!

Перевірте правильність вводу електронної пошти.