мобільні додатки Каталог товарів

25 і 26 вересня - відкриття другого в Одесі гіпермаркету Нова Лінія!

Інтернет-магазин запрошує всіх одеситів та жителів одеської області на відкриття 17-го в Україні  та другого в Одесі гіпермаркету Нова Лінія!

25 вересня о 9:00 для покупців відкриваються двері нового, другого в Одесі, торгового центру Нова Лінія. Низькі ціни, святкова програма, безліч ідей, величезний вибір - все це для одеситів у новому, сучасному декоративно-будівельному гіпермаркеті.

25 і 26 вересня кожен покупець гарантовано отримає подарунок. Бонусну картку отримає кожен, хто зробить покупку на суму від 100 гривень. Адреса нового торгового центру в Одесі - с. Котовського, Старокиївське (Миколаївське) шосе, 21 км.

На площі більше ніж 20 тис. кв.м. знаходяться товари на будь-який смак, унікальні модні колекції у світі дизайну, моди та будівництва. Товари для капітального будівництва - від піску і цегли до покрівельних матеріалів  на будівельному дворі. Незвичайний відділ сад-город здивує і підкорить покупців буквально з першого погляду.

Під час святкової програми 25 і 26 вересня на Вас чекають:

1. Акція «Подарунок кожному покупцеві».

2. Акція «Подарунки для дітей».

3. Акція «Подарунок кожному 50-тому покупцеві».

4. Акція «При покупці від 100 грн. бонусна картка з особливими умовами».

5. Конкурси на сцені.

6. Майстер-класи від Партнерів компанії.

7. Розіграші призів кожні 45 хвилин.

Кожен, хто здійснив покупку у Новій Лінії на Старокиївському шосе 25 і 26 вересня, може взяти участь у розіграші суперпризів. Він відбудеться 26 вересня о 19:30. Головний суперприз - автомобіль. Заохочувальні - 2 скутери, пилососи, холодильники, пральні машини, телевізори, мобільні телефони.

Завершить свято відкриття нового гіпермаркету музичне шоу феєрверків 26 вересня в 21:00. Чекаємо на Вас 25 вересня з 9:00 по 21:00, 26 вересня з 8:30 до 21:00 за адресою: п.Котовского, Старокиївське (Новомиколаївське) шосе, 21-й км!

Для покупців, що звикли купувати не виходячи із дому, повідомляємо, що інтернет-магазин розпочинає продаж товарів  в понеділок, 27 вересня.

Приємних Вам покупок, призів та настрою!


Приєднуйся до нас

Ви підписані розсилку!

Перевірте правильність вводу електронної пошти.