Каталог товарів
Виберіть магазин
Закрити
Доставляємо замовлення по всій Україні!
Від вибраного магазину залежить наявність та ціна
Київ, Бальзака
Київ, Чабани
Бориспіль
Буча

Львів
Луцьк
Ужгород

Дніпропетровськ
Запоріжжя
Харків
Кременчук

Одеса 1
Херсон
Одеса, Котовського
Київ, вул Бальзака 65/1
Київ, Чабани, Одеське шосе 8
Бориспіль, вул Горбатюка 2
Буча, вул. Нове Шосе 48
Львів, вул. Щирецька 7
Луцьк, вул. Шевченко 13-б
Ужгород, вул. Баб'яка 48
Дніпропетровськ, вул. Стартова 9-а
Запоріжжя, вул Нікопольське Шосе 1-е
Харків, пр. Гагаріна, 318-в
Кременчук, вул. Київська 66-г
Одеса, вул. Ленінградське шосе 8/2
Херсон, вул. Нафтовиків 37
Одеса, Новомиколаївська дорога, 3-й км
7 Лютого 2013

Вибираємо труби для опалення та водопостачання

Сучасні труби для опалення та водопостачання мають значні переваги в порівнянні зі старими трубами. Їх внутрішня гладкість, можливість використання труб менших діаметрів, більш простий і компактний монтаж системи в цілому, звичайно, говорять на їх користь. Усередині таких труб виключене виникнення наростів і корозії, що дозволяє зберегти хорошу пропускну спроможність протягом тривалого періоду часу. Додаткової обробки при цьому, як у чавунних і металевих труб, не потрібно. Для монтажу труб немає необхідності купувати спеціальний інструмент і обладнання, всі дії по з'єднанню і закріплення труб робляться швидко і просто, з використанням мінімального набору інструментів.

При виборі труб для систем водопостачання та опалення потрібно керуватися умовами і необхідним терміном експлуатації труб, гідравлічними, технічними та гігієнічними характеристиками труб, співвідношенням ціна/якість, вибирати відомих виробників труб, а також з'єднувальних фітингів і фасонних частин. Найбільш популярними за всіма основними параметрами у споживачів є металопластикові, а також поліпропіленові та поліетиленові труби. От їх ми і розглянемо.

Металопластикові труби

Металопластикові труби складаються з внутрішнього та зовнішнього пластикового шару, а проміжним є металевий шар. Такі труби з'єднують муфтами, фітингами, трійниками. Завдяки двом шарам пластику, володіють значною пластичністю і хорошою гнучкістю, прості в монтажі, ріжуться звичайним заточуванням, не вимагаючи спецінструменту. Металопластикові труби можна замуровувати в підлогу і стіни, що розширює можливості по внутрішній обробці приміщення. До мінусів відносять нестійкість до сильних гідроударів, вартість фітингів для таких труб досить висока.

Поліпропіленові та поліетиленові труби

Такі труби діляться на звичайні, для яких підходить тільки холодна вода, і фольговані, що використовуються для гарячої води. При виборі труб потрібно знати, що не кожен полімерний матеріал підходить для питної води. Кожен вид труб має свою область застосування, про це можна дізнатися у продавця-консультанта. Плюси таких труб: термін служби до п'ятдесяти років, низька вартість, простота монтажу, спеціальне обладнання та інструменти при цьому не потрібні. До мінусів можна віднести скрупульозність підбору виду поліетиленових або поліпропіленових труб в кожному конкретному випадку, і те, що такі труби не підлягають ремонту, необхідно робити заміну пошкодженого шматка труби на новий.

Звичайно, при виборі труб для водопостачання (питного або технічного), а також для опалення, в залежності від того, які батареї опалення будуть встановлюватися, краще проконсультуватися з фахівцем. Удачі вам!