мобільні додатки Каталог товарів

Вибираємо унітаз

17.01.2013

Одним із предметів першої необхідності в будинку або в квартирі є унітаз, і вибрати його не є такою вже й простою задачею. Перед покупкою вам потрібно визначитися, що саме ви шукаєте: унітаз підлоговий або підвісний, з зовнішнім бачком або застінним, який випуск в каналізаційну трубу вам необхідний.

За типом кріплення унітази поділяють на підлоговий або підвісний. Підлоговий варіант добре всім відомий, а ось підвісний, який кріпиться до стіни і здатний витримувати навантаження в 400 кг, з'явилися не дуже давно, але вже встигли завоювати симпатію споживачів. Вони компактні, тобто є ідеальним варіантом для невеликих приміщень, виглядають стильно, і завдяки міцній інсталяції не менш надійні, ніж підлогові.

При виборі бачка є наступні варіанти, які пропонують заводи виробники:

Моноблок - бачок з унітазом з'єднані в єдине ціле. Бачок скріплюється з основою. Бачок від унітазу знаходиться окремо.

Є моделі унітазів, де всі зливні пристрої разом з бачком монтуються в стіну, зовні тільки видна кнопка змиву. Для монтажу використовують спеціальні конструкції - інсталяції, на які і підвішується чаша. При використанні вбудованих бачків економія місця стає більш суттєвішою. Однак перед придбанням такого дива техніки, потрібно вирішити, в яку саме стіну будете «ховати» бачок.

Визначившись з моделлю бачка, потрібно звернути увагу на систему зливу. Звичні для нас важелі витісняються кнопкою, в деяких випадках не однією, а двома (як варіант, одна кнопка, розділена на дві частини). Завдяки таким кнопкам є можливість користуватися функцією половинного зливу води, що дозволяє істотно економити воду. Кнопку зовнішніх моделей в бачку розташовують посередині кришки, у вбудованих моделей - на стіні.

Також при виборі бачка зверніть увагу на спосіб його наповнення. Їх два: нижнє і бічне. У першому випадку вода подається знизу фонтанчиком, при цьому бачок працює тихіше, в порівнянні з боковим підключенням. Тепер давайте розглянемо конструкцію змиву. Унітаз з'єднується через впуск зі стояком каналізації. Він може бути вертикальним, горизонтальним або косим. Для правильного вибору, необхідно врахувати, як розміщуються комунікації у вас. Просто зазирніть за унітаз, і ви побачите, в якому напрямку йде каналізаційна труба, значить, такий тип впуску вам і слід вибирати.

Змив в унітазі буває прямим або зворотнім (круговим). Вода в першому варіанті надходить, не змінюючи напрямок, у другому - подача здійснюється по спеціальних каналах, міняючи напрям по шляху на протилежний. При зворотному змиві витрачається менше води, і чаша омивається більш рівномірно.

Існують ще й такі варіанти змиву: каскадний, коли вода омиває всю чашу по поверхні рівномірно; душовий, де вода подається під певним кутом, створюючи воронку, що омиває поверхню унітазу.

Наостанок, розглянемо з чого виготовляють унітази. Вибір різноманітний: пластик, чавун, скло, сталь і навіть золото. Але, звичайно, краще вибирати звичний для нас традиційний варіант - унітази з фаянсу і фарфору.


Приєднуйся до нас

Ви підписані розсилку!

Перевірте правильність вводу електронної пошти.