мобільні додатки Каталог товарів

Вибираємо змішувачі для ванної

02.12.2012
У наших ванних кімнатах ми традиційно звикли бачити, так звані, одноважельні і двохвентильні змішувачі.

Одноважельні змішувачі

Вони найбільш прості та зручні у використанні. Дають можливість швидко встановити необхідну температуру, при цьому легко контролюється потік води і його миттєво можна зупинити.

Для змішування води в одноважельних змішувачах використовують кульові або керамічні картриджі. Недоліком кульового змішувача вважають швидкий вихід його з ладу через корозію, тому краще використовувати попереднє очищення води або при початку підтікання крана міняти прокладку із пластику, це буде коштувати копійки. А вже коли сам картридж сильно зноситься, можна поміняти його повністю. Це легко зробити самостійно, головне придбати картридж, підходящий саме для вашого крана.
Керамічні пластини в цьому плані найбільш довговічні, але якщо все ж їх механізм вийшов з ладу, то доведеться міняти відразу весь картридж.

Двохвентильні змішувачі

Регулювання температури в таких змішувачах займає більше часу, але вони все-таки користуються популярністю при установці у ванній, якість води практично не впливає на їх роботу і вони рідко виходять з ладу. До того ж зіпсована гумова прокладка легко і швидко може бути замінена.Якому матеріалу віддати перевагу


Кращим матеріалом для корпусу змішувача вважається латунь. Нержавіюча сталь добре підходить для кріпильних деталей і деталей регулювання натиску води. Для захисту від корозії змішувачі нікелюють або покривають хромом. Другий варіант краще. Декоративно виглядають змішувачі з емалевим покриттям, але при не акуратному використанні воно може відколотися.

Місце застосування та види кріплення

Змішувачі у ванній кімнаті розрізняють за місцем розміщення: для ванної, умивальника, душу і біде.
За типом кріплення розрізняють настінні змішувачі, з кріпленням на борт ванни і з кріпленням на стійку.

Якщо ванна знаходиться поруч зі стіною, зручно використовувати змішувачі з настінним кріпленням. Головне правильно підібрати довжину виливу (відстань від стіни до кінця «носика» змішувача). Якщо у вас широкі борти ванни, то при короткому зливі струмінь буде потрапляти на борт ванни і розбризкується.

Настінні змішувачі з поворотним носиком зручно використовувати відразу і для ванної і для умивальника, якщо вони знаходяться поряд.

Змішувач з кріпленням на борту ванни більше підходить для кутових і прямокутних акрилових ванн з широкими бортами, а також для гідромасажних ванн з пультами управління.

Для окремо стоячих ванн змішувачі встановлюють на спеціальній стійці.

Для покупки змішувачів вибирайте спеціалізовані магазини. Хороший інтернет магазин сантехніки також вам підійде. Купуючи в них, ви отримуєте якісний товар і головне з гарантією.


Приєднуйся до нас

Ви підписані розсилку!

Перевірте правильність вводу електронної пошти.