Обране
0
Порівняння
0
Вхід
Обраний магазинБориспіль, вул Горбатюка 2
Графік роботи8:00 - 21:00
0

Меню

Пошук

Магазини

Обране

Порівняння

Плитка

Керамічна плитка КИЇВ

Серед всіх оздоблювальних матеріалів, керамічна плитка Київ завжди користувалася величезною популярністю. У багатьох країнах вона використовується не тільки для внутрішньої обробки, а й для зовнішнього облаштування будівель. Часто такі вироби називають кахлем, хоча це не зовсім коректно.

Сучасна керамічна плитка Київ включає в себе величезну різноманітність оздоблювальних матеріалів. На сьогоднішній день використовується величезна кількість матеріалів основи. Це може бути і натуральний камінь, його крихта, глина різного кольору і т.д. В кожному окремому випадку, керамічна плитка має власні особливості при використанні і укладанні.

Плитка КИЇВ

Асортимент товарів даної категорії

В наші дні плитка - це настільки широке поняття, що для зручності наших клієнтів усі товари в каталозі були розділені на кілька категорій. Ви легко зможете вибрати оздоблювальний матеріал для:

Кухні. Плитка для кухні легко витримує дію високих температур, вологість і агресивні речовини. Її дуже легко мити і чистити навіть за допомогою жорстких металевих щіток. Крім того, в розділі представлена плитка з тематичними малюнками.

Ванни. Плитка для ванної кімнати відрізняється не лише своїм зовнішнім виглядом, але і властивостями. Плитка Київ легко витримує дію значної вологості і пари. Крім того, малюнок з часом не тьмяніє і не покривається нальотом. Увесь кахель легко чистити і мити у процесі експлуатації. Важливим фактором також є можливість укладання плитки на мінімальній відстані одна від одної, що зменшує ймовірність появи грибка.

Підлоги. Головна відмінність даних виробів в тому, що вони мають шорстку поверхню. Такий рельєф не дає ногам ковзати навіть по мокрій поверхні.

Крім того, в окремому розділі ви зможете знайти різноманітні аксесуари. Плитка з нашого магазину - це вироби найвищої якості, які можуть бути використані для облаштування будь-якого приміщення.

Чому варто купувати у нас

Вся плитка Київ з нашого каталогу може похвалитися високою надійністю. Для створення малюнків були використані спеціальні фарби. Вони не втрачають свого зовнішнього вигляду з часом і можуть легко витримувати дію будь-яких агресивних чинників. Для того, щоб кахель прослужив вам якомога довше, ми рекомендуємо звертати увагу на опис товарів. Кожна плитка розрахована на свої умови експлуатації.


Товар додано у кошик
Зверніть увагу!
Даний товар можна сплатити лише
за допомогою Visa/MasterCard.