мобільні додатки Каталог товарів

Що робити якщо цемент потрапив в око?

Немає часу читати?
Поділитись

Надішлемо матеріал Вам на Mail:

zagolovok-ua.jpg

Всі знають, що під час будівельних і ремонтних робіт обов'язково потрібно використовувати засоби індивідуального захисту, такі як респіратор, окуляри, рукавички, спеціальне взуття. Але часто в господарстві всього цього просто немає, а досвідчені будівельники настільки суворі, що свідомо нехтують правилами безпеки і ризикують своїм здоров'ям. Але від всього не застрахуєшся, і іноді навіть з самими обережними трапляються неприємні казуси. Адже погодьтеся, мало кому в голову прийде надягати захисні окуляри при кладці цегли або замішуванні розчину. І іноді цементний пил або розчин можуть потрапити в око. Варто пам'ятати, що цемент - агресивна хімічна речовина, яка здатна завдати серйозної шкоди вашому зору, тому потрібно знати, як діяти в подібних випадках і не зволікати ні секунди.

1.jpg
icon-1.png

 Цемент потрапив в око, що робити?

При попаданні цементного пилу або розчину в око висока ймовірність отримати хімічний опік, який може вплинути на зір, аж до його втрати. Якщо вам в око потрапив цемент, відразу ж промийте його водою. Потерпілий повинен розташувати голову над умивальником горілиць, помічник повинен лити в око прохолодну воду, утримуючи повіки в розкритому стані. Промивання може зайняти до 20 хвилин, і від його старанності буде багато залежати. Не зволікайте, і викличте швидку допомогу або попросіть когось довести вас до лікарні, бажано спеціалізованої.

2.jpg

По можливості, в невелику ємність помістіть трохи розчину або цементу і візьміть її з собою в лікарню. Знаючи властивості речовини, яка потрапила в ваші очі, лікар зможе швидше і ефективніше призначити лікування.

У лікарні вам можуть повторно промити око, а потім призначать курс необхідних препаратів і процедур.

Ні в якому разі не ігноруйте потрапляння в очі цементу і будь-яких інших будівельних сумішей. Постарайтеся якомога раніше надати першу допомогу і доставити потерпілого до лікарні. Не займайтеся самолікуванням.

#заміський будинок #будівельні роботи

Відгуки

  • Коментарі
Загрузка коментарів...

Ви підписані розсилку!

Перевірте правильність вводу електронної пошти.