мобільні додатки Каталог товарів

Як почистити килимок для ванної

Немає часу читати?
Поділитись

Надішлемо матеріал Вам на Mail:

kilimok.jpg
yak_pochistiti.jpg

Килимок для ванної є практично в кожній ванній кімнаті, адже він забезпечує комфорт і безпеку, коли ви після водних процедур виходите з ванни або душової кабіни. Завдяки килимку ви не посковзнетеся, і ноги не мерзнутимуть на холодній плитці. Килимок для ванної, як інші килими та доріжки, вимагає догляду, адже на ньому осідає пил, а через постійний контакт з вологою в ворсі можуть розвиватися різні шкідливі бактерії та цвіль. Сьогодні ми розповімо про те, як почистити килимок для ванної.

ikon.png

 Чи можна чистити килимок для ванної

chi_mogna.jpg

На кожному килимку повинна бути пришита бірка з вказівками для чищення та догляду. Якщо ви не хочете зіпсувати виріб, бажано дотримуватися інструкцій виробника. Способи чищення або прання, які можна застосовувати, залежать від того з якого матеріалу виготовлений килимок.

ikon2.png

 Як випрати гумовий килимок

gymovii.jpg

Мокра плитка, як і поверхня ванни, дуже слизькі, і послизнувшись можна отримати серйозну травму. Тому у ванній часто використовують гумові килимки. Такі килимки як і текстильні, вимагають догляду, якщо їх періодично не чистити, килимки стануть справжніми рознощиками бактерій та цвілі. Прати гумові килимки в пральній машині не можна, найзручніше їх чистити в самій ванні. Налийте в ванну теплу воду, а потім додайте у воду кілька склянок відбілювача, що містить хлор. Використовуйте захисні рукавички, занурте килимок у воду та очистіть його за допомогою щітки, чистку зробіть з обох сторін. Злийте воду і ретельно промийте килимок і ванну. Повісьте килимок сушитися, уникаючи попадання прямих сонячних променів, для сушки не використовуйте обігрівачі.

У деяких випадках допускається прання гумових килимків в пральній машині. При такому способі чищення використовуйте ручний або делікатний режим прання, крім килимка в барабані повинно бути кілька старих рушників або ганчір'я, яке допоможе очистити поверхню килимка. При використанні пральної машини обов'язково відключіть віджимання та сушіння.

ikon3.png

 Як почистити килимок з мікрофібри

mikrofibra.jpg

Килимки з мікрофібри дуже популярні, вони приємні на дотик і відмінно вбирають вологу. Ще одна перевага таких килимків - можливість прати їх у пральній машині. Прати такі килимки можна при температурі до 60 градусів, замість порошку краще використовувати шампунь або рідкий миючий засіб для кольорової білизни. Килимок з мікрофібри краще не поміщати в барабан з іншими речами. Пам'ятайте, що мікрофібра вбирає велику кількість води, і мокрий килимок може мати чималу вагу. Це може стати проблемою під час віджиму, машинка просто не зможе рівномірно розподілити килимок по барабану, а потім відмовиться починати віджимання або при віджиманні буде спостерігатися значна вібрація. Тому від автоматичного віджиму краще відмовитися. За таким же принципом чистять килимки з ПВХ.

ikon4.png

 Як почистити килимок на гумовій основі

gym_osnova.jpg

Килимки з гумовою основою можна прати в пральній машині, але температура не повинна перевищувати 40 градусів. Прати такі килимки рекомендується не частіше одного разу на місяць. Щоб не пошкодити основу, бажано, все ж прати такі килимки вручну.

ikon5.png

 Загальні поради при пранні килимків для ванної

zagalni.jpg

З якого б матеріалу не був виготовлений ваш килимок, краще всього використовувати ручне прання. Так ви гарантовано не зіпсуєте виріб. При машинному пранні обов'язково використовуйте ручний або делікатний режим, не можна нагрівати воду до високих температур. Перед пранням бажано почистити килимок пилосмоком, якщо на ньому є плями, їх потрібно замочити засобом для виведення плям. Перед використанням будь-яких засобів для чищення, переконайтеся, що вони не зашкодять вашому килимку. Не використовуйте віджимання і сушіння, краще, якщо килимок висохне сам на вулиці або балконі.


#ванна кімната #чистий дім

Відгуки Всього 1

  • Коментарі
Загрузка коментарів...

Ви підписані розсилку!

Перевірте правильність вводу електронної пошти.