мобільні додатки Каталог товарів

Плитка: красивий захист стін та підлоги

Керамічна плитка прикрашає різні за призначенням приміщення вже близько п'яти тисяч років. Ще у сиву давнину мешканці Месопотамії прикрашали цим облицювальним матеріалом свої культові споруди. У Середньовіччі цей матеріал був дуже дорогим і ним прикрашали тільки церковні приміщення і палаци. Згодом плитка стала доступною багатим верствам населення, а у вісімнадцятому столітті почала випускатися масово.

Сьогодні керамічна плитка затребувана в будь-якому приміщенні. Це гарний і надійний матеріал для облицювання поверхні на кухні, в санвузлі, в аеропорту, в магазині – в будь-якому місці, де необхідно легко позбавлятися від забруднень. Інтернет-магазин Нова Лінія пропонує широкий вибір плитки різних виробників. Вибрати плитку можна тут .

Як вибрати плитку

Вибрати плитку серед іменитих виробників складно – очі розбігаються. Нам же необхідно вибрати саме ту плитку, яка найкраще буде служити в певному приміщенні. Тому варто звернути увагу не тільки на колір і фактуру матеріалу, але і на технічні характеристики. Одна з важливих властивостей плитки – її водопоглинання. Плитку з низьким водопоглинанням використовують в неопалюваних приміщеннях. Низьке водопоглинання забезпечує довговічність плитки і морозостійкість.

Для підлогової плитки один з важливих показників – зносостійкість. Вона вимірюється в умовних одиницях від I до V за шкалою PEI. Плитка з першим ступенем опірності до зносу менш довговічна. У будинку або квартирі рекомендується підбирати плитку з третім чи четвертим ступенем зносостійкості. Плитка зі ступенем PEI V призначена для використання в будівлях з високою відвідуваністю. Також варто врахувати, що для підлоги краще використовувати шорсткувату плитку, особливо у ванній кімнаті, де слизька поверхня плитки і пару крапель води можуть призвести до небажаних результатів.

Розмір має значення

Укладання плитки не тільки вирішить проблему підвищеної вологості у ванній кімнаті, а й створить неповторний інтер'єр. Для ванних маленьких розмірів відмінно підійде плитка дрібної розбивки – вона немов «збиває« масштаб приміщення. Чим більше приміщення, тим крупнішу плитку можна використовувати в ньому. Для зручності, в каталозі ми розділили плитку за розмірами 10x10см, 20x30см і т.д.

Ми стежимо за новітніми тенденціями на ринку плитки і пропонуємо модні кольори і фактури плитки. Наприклад, плитка колекції Zebrano імітує текстуру африканського дерева. На дотик може здатися, що це дерево, в той же час Ви зможете довго насолоджуватися перевагами керамічної плитки – мити, скільки захочеться, не хвилюватися про пошкодження поверхні вологою.

Ми пропонуємо багатий вибір різних колекцій від відомих виробників: Opoczno (Польща), Cersanit (Польща), Golden Tile (України), Baldoser (Іспанія), Керама-Марацці, (Італія), Gemma (Єгипет), Березакераміка (Білорусь), які тонко підкреслять достоїнства і приховають недоліки Вашої квартири. Також на нашому сайті Ви можете вибрати колекції з квітковими декорами, з симпатичними малюнками метеликів, а також багато інших рисунків декоративних елементів.

Замовлення можна оформити за телефонами: 044 393-76-26, 095 26-90-900 або на сайті інтернет-магазину.

Приємних покупок в інтернет-магазині Нова Лінія!

herculanum.jpglirika.jpgbaldoceraroa01.jpgПриєднуйся до нас

Ви підписані розсилку!

Перевірте правильність вводу електронної пошти.