мобільні додатки Каталог товарів

Калькулятор плитки - підкаже, скільки плитки Вам потрібно

20.07.2011
kalkuljator-plitki.jpg

Кахель (переклад від німецького «kachel») - перевірений часом, надійний оздоблювальний матеріал, який дозволить утілити Ваші найсміливіші декоративні ідеї. В інтернет-магазині «Нова Лінія» представлена велика кількість керамічної плитки (кахлю) для декоративного оздоблення будь-якого типу приміщення: кухня, ванна або інші кімнати.

Щоб Вам було комфортно і зручно визначити необхідну кількість плитки ми пропонує Вам скористатися «Калькулятором плитки».

«Калькулятор плитки» - сервіс, за допомогою якого Ви швидко розрахуєте необхідну кількість плитки для будь-якого приміщення залежно від розміру плитки та кількість вікон, дверей і так далі.

Для проведення розрахунку необхідної кількості плитки виміряйте за допомогою рулетки висоту і ширину кожної стіни в кімнаті, розміри дверей, вікон і інших площ, де плитка не лягатиме.

Переходимо до калькулятора. Вкажіть в сантиметрах розмір плитки, яку Ви плануєте використовувати.

У формі нижче заповніть відповідні розміри ваших стін. Не забудьте вказати розмір вікон і дверей (висота і ширина). Кількість плитки в квадратних метрах і в штуках розраховується для кожної стіни окремо. А в самому низу калькулятора підсумовується загальна кількість плитки, необхідна для кімнати.

Хоч калькулятор і розрахований на стіни, але з його допомогою можна розрахувати необхідну кількість плитки для підлоги. Замість стіни вказуйте розмір підлоги, а в якості розміру плитки - розміру плитки для підлоги.

Якщо у Вас декілька дверей або вікон на одній стіні Ви можете вказати їх сумарний розмір (довжина або ширина) і калькулятор розрахує кількість плитки з урахуванням вказаних Вами розмірів. Необхідно враховувати, що калькулятор дає лише орієнтовну кількість оскільки не враховує ширину шва і багатьох інших особливостей кладки плитки. Тому перед здійсненням купівлі буде незайвим проконсультуватися з майстром.

Також для укладання плитки Вам згодяться наступні матеріали: клей для плитки, затирка та інструмент для плиточників. Ці матеріали також можна купити в інтернет-магазині «Нова Лінія» з оформленням доставки або резервування товару безпосередньо в торговому центрі «Нова Лінія».

Для того, щоб калькулятор плитки коректно працював необхідно включити режим використання скриптів JavaScript у браузері (Internet Explorer, Opera, FireFox, Chrome).

Експериментуйте і реалізуйте свої декор-ідеї, а інтернет-магазин «Нова Лінія» постарається допомогти Вам в рішенні рутинних операцій, відволікаючих від самої реалізації!

Вдалих покупок в інтернет-магазині «Нова Лінія»!Приєднуйся до нас

Ви підписані розсилку!

Перевірте правильність вводу електронної пошти.