Ніж дисковий GTM для мотокоси 255 мм SBG-25503
Артикул (код): 10127187
Артикул (код): 10127187
150 шт
Доставка в Ужгород
Самовивіз з магазину м. Ужгород
забрати
Безкоштовно
Доставка кур'єром по Ужгороду
Уточнюйте у менеджера
У відділення "Нова пошта"
За тарифами перевізника (включає додатково адресний забір)
У поштомат "Нова пошта"
Кур'єр "Нова пошта"
Оплата
Оплата при отриманні, Безготівкова оплата, Карткою на сайті (Visa/Mastercard)
Обмін та повернення
  • Бренд
    GTM
  • Тип
  • Додаткові характеристики
    3 потужні зуби - агресивний та швидкий різ оптимальний для скошування жорсткої трави, бур’янів та очерету, підвищена міцність завдяки товщині диска 1,6 мм, стандартний посадковий отвір 25,4 мм - широка сумісність, діаметр 255 мм - ефективне охоплення робочої зони, стабільна робота на високих обертах - до 5800 об./хв, зносостійка конструкція для тривалої експлуатації
  • Вага, кг
    0.9
  • Діаметр, см
    25.5
  • Комплектація
    диск для мотокоси, упаковка
  • Товщина, мм
    1.6
  • Країна-виробник
    Китай
Замовляйте на сайті nl.ua та забирайте в торгівельних центрах
Ужгород
В наявності
4 шт
Львів
В наявності
5 шт
Бориспіль (Київ)
10 шт
Луцьк
5 шт
Залишити відгук
Відправити відгук