Ніж дисковий GTM для мотокоси 255 мм SBG-25540
Артикул (код): 10127188
Артикул (код): 10127188
280 шт
Доставка в Ужгород
Самовивіз з магазину м. Ужгород
забрати
Безкоштовно
Доставка кур'єром по Ужгороду
Уточнюйте у менеджера
У відділення "Нова пошта"
За тарифами перевізника (включає додатково адресний забір)
У поштомат "Нова пошта"
Кур'єр "Нова пошта"
Оплата
Оплата при отриманні, Безготівкова оплата, Карткою на сайті (Visa/Mastercard)
Обмін та повернення
  • Бренд
    GTM
  • Тип
  • Додаткові характеристики
    40 твердосплавних зубів - висока зносостійкість і довгий термін служби, чистий та точний різ навіть по жорсткій рослинності, оптимальний діаметр 255 мм для побутового та професійного використання, універсальний посадковий отвір 25,4 мм - сумісний з більшістю мотокос, тонкий диск (1,25 мм) - менше навантаження на двигун і зниження витрат палива, стійкість до високих обертів - до 5800 об./хв, підходить для скошування трави, бур’янів, очерету та молодих кущів
  • Вага, кг
    0.9
  • Діаметр, см
    25.5
  • Комплектація
    диск для мотокоси, упаковка
  • Товщина, мм
    1.25
  • Країна-виробник
    Китай
Замовляйте на сайті nl.ua та забирайте в торгівельних центрах
Ужгород
В наявності
2 шт
Львів
В наявності
6 шт
Бориспіль (Київ)
9 шт
Луцьк
7 шт
Залишити відгук
Відправити відгук